Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Úgy pörög a ventilátor a...

Úgy pörög a ventilátor a számítógépemben mintha fel akarna szállni. Normális? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Normális ha a számítógépemen a ventilátor folyton bekapcsol és nagyon hangosan el kezd pörögni mintha fel akarna szállni? Ahányszor csak kinyitok egy oldalt, megnézek egy képet stb., már be is kapcsol és nagyon erősen el kezd pörögni pár másodpercig majd abba hagyja, ha megint rálépek valamire amit meg akarok nézni, akkor megint elkezdi. Nem játékot, nem zenét hallgatok nézek csak simán rálépek egy oldalra, pl emaileimet megnézem. Mindig ezt csinálja, már attól félek, hogy tönkre megy. Pedig most csináltattam. A hang már tönkre ment rajta kb 2 hete, akadozik, vagy egy pillanatra felgyorsul mintha utol akarná érni a képet, szerintem ez miatt mert nagyon fölmelegedett. Kezdem azt hinni, hogy ezek a számítógép kereskedők direkt csinálják. Amikor vettem ezt a gépet akkor annyira kerregett mintha vas a vashoz érne, tönkre is ment fél év után. Amióta megcsinálta, most a ventilátor pörög mintha megőrült volna, és már egyre hangosabb. Le van lassulva a gép, néha lefagy, a hang a kép akadozik. Szerintetek mit csináljak? Megtudom én is csinálni vagy vigyem másik szerelőhöz. A hangot én is meg tudom csinálni vagy tényleg jól gondolom, hogy a felmelegedés tönkre tette a hangkártyáját és cserélni kell?

2012. júl. 1. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
van a gépnek egy olyan funkciója hogy a port kifújja a hűtőből, ez a legsűrűbben a videokártyán van, de ha ilyeneknél jelentkezik hogy nem akkor szerintem a túlmelegedés a baja
2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ilyenkor mit tudok tenni? Vigyem el szerelőhöz vagy működik így is még sokáig?
2012. júl. 2. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem értesz hozzá vidd el újrapasztáztatni és a ventilátorokat ha csapágyasak megcsináltatni vagy kicserélni
2012. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Hát nagyon nem értek hozzá úgyhogy inkább elviszem.
2012. júl. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!