Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keresek egy játékot! Segytetek...

Robcsi14 kérdése:

Keresek egy játékot! Segytetek megtalálni?

Figyelt kérdés

Valamikor 2002 ben vagy utána vettem egy Pc CD / DVD újságot amiben volt egy demós CD ...


ezen volt egy Világháborunak tünő lövöldözös játék (olyansmi mint a brother in arms) amiben volt kb 4 embered akiknek külön külön tudtad átvenni a helyét és ha egyedül is harcoltak....... Na de a misszió arról szólt hogy volt egy híd és fel kellet robbantani majd visszavonulni utána mert jött a part másik oldalán kb 3 tank a,it egy ágyuval kelett kilőni...... de fogalmam sincs hogy mi volt a játék neve és hogy egyáltalán befehjezett játék vagy csak DEMÓ volt .....


Nagyon megköszönném ha valaki megtudná mondani a játék nevét !!!!



#játék #újság #DVD #demo #ilágháboru
2012. júl. 14. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:

A játékban meg nem volt célkereszt....a jobb egérgommbal lehetett célozni meg minden


bocsánat a helysírási hibákért


SEGYTSETEK !! kedvenc játékom ! :)

2012. júl. 14. 18:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Az újság neve?
2012. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A játékot erdélyben vettem és biztosan tudom hogy valami LEVLE volt anév ....rákerestem (nekem nem jött be az oldal) de biztos hogy erröl az oldalról vannak a ujságok is :


www.level.ro

2012. júl. 15. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Az újság 1997-ben indult Romániában, és 2002-től kezdve tartalmazott egy full játékot is előbb CD-n, aztán 2006-tól már DVD-n. Ez itt a Level újság Online változatának archívuma:

[link]

Nyissad meg a cikkeket kezdve a 2002 Augusztusi számtól kezdve, és a borító alapján már felismerheted, melyik volt az. Ha megvan, a felsorolt tartalombam megtalálhatod a játékot. Ha nem ugrik be címről, a gugli képkeresővel keress rá a gyanús játékcímekre, a talált képernyőképek alapján már biztos meglesz!

2012. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok: Ha nem demó volt, hanem full, akkor a legkönnyebb megtalálni: A lista alján találod, hogy JOC FULL. Ott írnak a teljes játékról. A 2002 aug. számhoz pl. a Hostile Waters: Antaeus Rising címűt adták. Rákerestem guglin képkeresővel, lehet, hogy pont ez az :P

Sok szerencsét..

2012. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ez az....amit keresek egy elso vagy masodik vilaghaborurol szolo jatek...nem Brother in arms .....es DEMO volt mert csak 1 palyat lehetett jatszani......volt 4 emberem es kulon kulon tudtam hasznalni oket es minden ilyen CAll Of Duty 2 s re hasonlitott a fegyverektol elkezdve minden.....itt az volt a cel hogy egy folyo volt egy kis varos kozepen es 1 hidat kellet felrobantani de kozben a part tuloldalarol jottek olni minket.....miutan kinyirtam oket akkor jot ket tank ezeket egy agyuval todtam kiloni es csak utana rakhattam le a bombat a hid ala .....De fogalmam sincs hogy melyik jatek lehet :( Wikipedian minden 1es jatekot megneztem ami haborurol szol de egyik sem hasonlit meg nem lehet a emberek kozt valtogatni :(
2012. aug. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!