Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet olyan laptopokat kapni,...

Lehet olyan laptopokat kapni, amelyeken nincs előre telepített operációs rendszer?

Figyelt kérdés
Mert ha én veszek egy laptopot, akkor azon általában fel szokott lenni egy windows. Viszont mivel az xp-t már nem gyártják, hamarosan a támogatása is megszűnik, a legtöbb gépen w7es van fent, ami 20-30 ezer forint lehet(nem néztem meg, gondolom e körül), a laptop ára is jócskán felmegy. Na mármost, én linuxot szándékozok telepíteni a gépre, mert könnyebben kezelhető, nem kell szenvedni( Registry takarítás, töredezettségmentesítés). A kérdés tehát lehet-e olyan laptopokat kapni, amelyeken nincs előre telepített oprendszer? Válaszolóknak előre is köszönöm!

2012. júl. 29. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet kapni (én is op.rendszer nélkül vettem), sőt linux op.rendszerrel is lehet kapni.
2012. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.
2012. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, természetesen

általában aki jó laptopot akar windows nélkül vesz pont azért amit te is emlitesz hisz windows nak is ára van igy a hardverböl "veszik el" az árát

2012. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én is a nélkül vettem, hülye lettem volna még pluszba 30 ezret kipengetni..:)
2012. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi! Hát igen, akkor már inkább majdnem ugyanannyiért veszek egy erősebb gépet, oprendszer nélkül, és még a sulis dolgok mellett még minimális játékra is jó lesz.
2012. júl. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!