Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Külső vinyó probléma. Ti is...

Külső vinyó probléma. Ti is így jártatok? Segítség!

Figyelt kérdés
Nos, arról van szó, hogy nemrég vettem egy ilyen külső vinyót (WD Mybook Essential) és bekötöttem és működik is az 1Tb-jával, de nemtom bekapcsolni rajta a sleep mode-ot. Az van ugyanis, hogy 15 perc után kikapcsol(ilyenkor hallom azt a hangot, mintha kihúztam volna egy USB-t, mert azzal van csatlakoztatva), de a gép újra "felébreszti"(ilyenkor hallom azt a hangot, mintha bedugtam volna egy USB-t), tehát a WinXP felülírja a vinyó driverének a beállításait. Légyszi segítsetek ! Előre is köszönöm :)
2010. júl. 4. 15:25
 1/2 anonim válasza:
bocsi, nem ide tartozik, de mennyiért tudtad megszerezni? bocsi az off-ért :S
2010. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló. Erdélyben lakom és egy Kolozsvári cégtől szereztem be, itteni 365 RON-ba. Ha kedved van, számold át, de marha ócsó volt. :D
2010. júl. 8. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!