Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a gépem a...

Miért nem látja a gépem a külső winchestert?

Figyelt kérdés

Most vettem egy új merevlemezt, a neve Adata Superior SH93, ha ez mondd valamit. És nem látja a gép, a merevlemez lámpája világít, de fogalmam sincs mi a probléma. Másik gépre is rádugtam azon se láttam.


Nem értek hozzá, nem vagyok informatikus, de j lenne egy kis segítség hogy tudjam használni. Egyébként 500GB-os, ha ennek van jelentősége.

Szóval ha tudna valaki segíteni megköszönném.



2012. júl. 4. 16:32
 1/4 anonim válasza:
mikor bedugod a gépbe..felismeri a gép?
2012. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha nem ismeri fel akkor nem tudsz mit csinálni
2012. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pampata válasza:

Üdv! A gond valószínűleg az, hogy az alaplapod nem ad elegendő feszültséget az USB-portra. Ha a géped előlapján csatlakoztattad a winchestert, próbáld helyette a hátlapi USB-portok valamelyikét használni, azok rendszerint nagyobb feszültséggel dolgoztak, ha az sem megy, akkor ezzel próbálhatod megoldani a problémát:

[link]

Ez két USB-portot csapol meg áramért, és az egyiken kommunikál.

2012. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! Két gépem van, most viszont azt tapasztalom hogy beolvassa mindkettőt, de nem mindig, lehet hogy tényleg a feszültséggel van probléma. Az egyiken ki is írja hogy másfajta usb portra lenne szükség amivel gyorsabban menne a dolog. Azért megpróbálom a gép hátuljához scatlakoztatni, hátha jobb lesz.
2012. júl. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!