Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek videósz...

Milyen laptopot vegyek videószerkesztéshez?

Figyelt kérdés

Apple Macbook Pro-t szeretnék venni, lehetőleg SSD.et! Videószerkesztésre + Photoshop + internetezésre használnám!

Mit nézzek főként, aminek erősnek kell lennie a gépben??



2012. aug. 2. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Erős processzor (i5, i7), illetve jó sok RAM (4-8GB). Nagy merevlemez sem hátrány.
2012. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha komolyan gondolod a videó és képszerkesztést (tehát evvel is szeretnél dolgozni) akkor egyértelmű hogy Apple.


Ha csak hobbiból csinálod akkor elég ha összeraksz egy bika asztali pc-t. Bár a te döntésed, de én így látom.


Viszont van végre egy normális ember aki arra akar venni Apple gépet, amire való.


De ha mindenképpen Apple, én inkább egy Mac minit vennék, SSD winchesterrel és 8 giga rammal. A laptopban ami kegyetlen drága, az az új retina kijelző, tény hogy szép képet ad, de viszont iszonyatosan drága.

Ha gondolod, akkor hívd az Apple ügyfélszolgálatot, 06 80 983 824, ingyenes telefonszám, nekem is ők segítettek összeállítani az első Mac Mini konfigomat. Elmondod hogy mik az igényeid, és ajánlanak egy konfigurációt.

2012. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz annyit költeni rá akkor egy IBM/Lenovo t61 is megteszi 2x2,2 ghz 4 gb ram nvs 140 vga-val 70000ért már lehet kapni még 25000öt költesz egy ocz 120gb ssdre és kivisz a világból
2012. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!