Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vennél 170....

Milyen laptopot vennél 170. 000 forintig?

Figyelt kérdés
Napi használatra, megbízható laptopot keresek, az sem baj ha játszani tudok rajta, bár tudom, az nem feltétlenül ez az árkategória.

#vásárlás #vétel #laptop #170.000 forintig
2012. aug. 4. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában is vannak egész jó laptopok amiken ellehet játszani linkeled is párat ami megfelel minden elvárásodnak.

[link]


[link]


[link]

2012. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Toshibákat néztem én is. Mennyire megbízhatóak? Van esetleg tapasztalatod/tapasztalatotok?
2012. aug. 4. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A Toshiba talán a legjobb és legerősebb notebookokhoz tartozik nagyszerű ár/érték arányával. Nekem Pacard Bell van de apámnak egy Toshiba ami már megvan vagy 5-6éves és még mindig szépen bírja és sosem volt újratelepítve és semelyik hardver nem ment tönkre. Szerintem amiket linkeltem a legjobb választás volna.
2012. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz ne laptopot vegyél. Arra vannak a gépek. 200k bol összehozol olyan gepet ami laptopba 600k kb. Netezésre meg ez nagyon sok penz. 100bol mar veszel olyan laptopot amivel ugy netezel hogy akadalya sincs. Csak a ramra es a procira figyelj,
2012. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!