Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék max.100ezer...

Laptopot szeretnék max.100ezer forintig. Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Na szeretnék egy laptopot, de nem tudom mi éri meg ennyiért. Persze a 15,6os képernyőméret kell.

És nem egy atomerőmű kell hanem egy netezős laptop amit el tudok vinni bármerre, tudok netezni az ágyba. És feltelepített kéne.

Én erre gondoltam a teso-s újságba van.:

[link]


Kezdőoldalon. Egy Compacq Presario CQ57, feltelepítve, 90ezerért.

Szerintetek megéri, vagy más ajánlat?


2011. nov. 28. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Netezésre jó, játékra meg már nemnagyon...
2011. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez az Asus sokkal jobb. Igaz, hogy ez 95 és nincs rajta Windows, de azt egy számtech boltban felteszik neked 4.000 Ft-ért és úgy is 100 alatt maradsz. De legalább egy korrekt géped lesz (persze nem az új játékok futtatására hanem netezésre). [link]
2011. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a fenti Asus kb. 4 órás akku üzemidővel rendelkezik amíg a legtöbb 6 cellás 4400 mAh-s laptop kb 2,5 órával.
2011. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ágyban használattal pedig vigyázz, bármilyen laptopot is veszel.


Lásd ezt a kérdést (és a válaszokat): http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2011. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindnekinek a válaszokat:D

Sokat segítettetek.

Ha még valakinek van ötlete leírhatja.

2011. nov. 28. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3 választ tőlem kaptad és örülök, hogy segítettem :-)
2011. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most ünnepek előtt nézd a nagyobb áruházak akciós ujságait pl.: Euronics, Media Markt, Cora, mert ha találsz bennük Asus-t akkor azt érdemes megvenned (amit pl fentebb linkeltem be). Én pl. az Euronics-ben vettem 90-ért 3 héttel ezelőtt és nagyon jó gép.
2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És márkailag milyen Asus?

Feltelepítve?

Szerintem én nekem is pont karácsony előtt lesz aktuális..

2011. nov. 28. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó márka. Ezen nincs Windows, ezért írtam, hogy egy pc szaküzlet vagy egy hozzá értő ismerős megcsinálja 1 óra alatt maximum 4.000 Ft-ért
2011. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!