Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek is napjába százszor...

Nektek is napjába százszor fel kell állni a gép elöl mert, bizonyos emberek 30 percenként ide ugrálnak?

Figyelt kérdés
Nem tom h másnál h van de nálunk csal 1 gép van na most nem is ez a baj hanem a fent említett gond, és hagy ne mondjam mekkora élvezet egy játék v film bizonyos szakaszába századszorra bele kezdeni . Nem beszélve arról mikor a gépen dolgozom és eltűnnek web site ok mer be lesznek zárolgatva . Jó persze előzmények... tom de akkor is idegesítő. Csak érdekelne h más is tapasztalt hasonlókat ?

2012. aug. 4. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"gépen dolgozom"

Ha dolgozol, vegyél magadnak gépet, de az írásodból arra következtetek, hogy csak a testvéreid "zaklatnak", így ha szüleid nem vesznek több/ saját gépet, akkor sajnos ezzel kell megelégedned, addig amíg nem lesz saját kereseted.

Én is tapasztaltam hasonlókat, 9-12 évesen, most 17 vagyok, és van saját gépem, saját pénzből.

2012. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán be kellene osztani a gép használatát és nem lennének ilyen problémák.
2012. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj rá több felhasználót. Pl van a tied meg vannak a ˝bizonyos emberek˝ és csak fiókot kell váltani és nem zárja be a folyamataidat, ha mások használják.
2012. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2-esnek mondanám h idő beosztásra nincs mód 9 év alatt már eszembe jutott de nemet mondtak .
2012. aug. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!