Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért minden játék konzolos...

Miért minden játék konzolos manapság?

Figyelt kérdés

Mostanában figyeltem fel rá,hogy minden játékot először konzolra adnak ki,utána portolják át PC re.Ráadásul a játéktesztekben is konzolon próbálják ki a játékokat.Nem idegesít,csak nem értem miért jobb a konzol mint a PC :D

A PC-n ugyebár minden játéknak jobb a grafikája,mint egy Xbox-on,esetleg PS3-on és nem hiszem hogy egy kontrollerrel olyan jól lehet játszani FPS játékokat,azért ahhoz csak egér kell,mégis rengeteg ember konzolon játszik pl. BF3,MW3-at meg a hasonló új FPS játékokat.



2012. aug. 7. 13:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ennek amit írtam semmi köze a fun boy-kodásnak a héten megveszem a PS3 is csak azért hogy nehogy szó érje a ház elejét,így mind a két konzollal rendelkezni fogok!De ha valamiről beszélünk a negatívumokat is kell említeni nem csak a pozitívumokat!!
2012. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem én már akkor PS1-en nyomtam amikor te még meg sem születtél!!
2012. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Azt már megfigyeltem hogy mindenhol ketten osztjátok az észt ha valamelyikőtöknek nem megy az érvelés szalad és hívja a "barátnőjét" eldönteni még nem sikerült melyikőtök a lány de ez is hamar kiderül!Itt nem az a lényeg hogy nektek legyen igazatok hanem hogy a kérdező megfelelő tájékoztatást kapjon a kérdéssel kapcsolatban.
2012. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm a válaszokat,jót nevettem :) Valóban nem azért írtam ki a kérdést,hogy itt most vita legyen belőle,hogy PS3 vagy Xbox360,hanem azért hogy megtudjam miért szorgalmazzák annyira a konzol dolgot a PC helyett.De úgy látom érthető,olcsóbb meg könnyebb rá játékokat írni.

Egyébként a 15:15- ösnek mondanám,hogy tudom hogy nem azzal lősz,de lényegében azzal célzol,ami szerintem eléggé kivitelezhetetlen és sokkal könnyebb egy egérrel :)

2012. aug. 7. 19:13
 15/24 anonim ***** válasza:
1 komoly pc mindenben veri a konzolokat egyedül néhány exkluzív játék nincs rá bár ez konzolokra is igaz. Az hogy van kar meg nem nagy dolog 8 ezer xbox kar pc hez. Ráadásul én sok olyan játékal játszok ami nincs konzolon + haverokkal szoktunk beszélni közben sokszor zenét nyomok be ha épp egyedül vagyok sok játékot le töltök ami konzolon multi elvesztésével jár. Szóval szerintem pc jobb főleg ha szeretsz Multizni hisz fpshez a legjobb a pc illetve sok olyan játék van (dota,wow,diablo,lol) ami csak pc-re van és sokan nyomják Multiba. A Single játék meg jó-jó de sokkal kevesebb időt töltesz vele mint Multival.
2012. aug. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyet értek veled :) Pont ezekre gondoltam én is,amikor kiírtam a kérdést :D Egyébként lehet majd beszerzek egy olyan kontrollert,csak hogy megnézzem hogy milyen,persze nem most lesz még ez.
2012. aug. 12. 00:54
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem tudja mindenben verni a konzolt a pc. A haverokkal lenyomott Soul Calibur vagy Tekken "bajnokság", a kosár v focimeccsek, sokkal jobb hangulatban telnek el, mint egy Dota vagy WoW, vagy bármi, ahol csak tsen kommunikáltok.

Ebben nem tudja verni a pc a konzolt.

Árban sem, hisz egy komoly pc 200k fölött van, emellett még további rendszeres fejlesztést igényel évente legalább. Persze pcre le lehet tölteni a játékot ingyen, de egy statisztikánál az illegális tevékenység nem lehet szempont. A pc használható másra is, de mint tudjuk, akinek ilyen komoly gépe van, úgyis csak játszik rajta, így "lesüllyed" egy konzol szintjére, tisztelet a kivételnek.

2012. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
utolsó nem igaz... igen tekken jobb mivel nincs gépre ettől függetlenül fele annyian se játszanak tekkenel ergo wow,dota nagyobb érv mint a tekken. Másik hogy fifa meg ilyet gépen és tudtok ketten tolni ha van analógod. 200 ezerből olyan gépet tudsz összerakni aki kb 4-5-6 évig visz mindent nekem is 4 éve volt összerakva kb 150-200 ból +monitor de mai napig vészi a bf3 is igaz már nem a legjobb de évenként nem kell cserélni ha a konzol el avvul vehetsz újat. Végül drágábbak rá a játékok és lehet nem legalális de mivel pc re lehet letölteni és multizni is (ráadásul olcsóbbak is) sokkal többet spórolsz a játékokon mint amennyivel drágább a gép ráadásul ha van monitorod akkor kb 120 ezer körül olyan gépet rakók össze amin a bf3 szinte minden megy de még az is csak nem maxon.
2012. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Emelett ha még konzolos is lennék kéne 1 gép amivel tudok netezni esetleg 1-2 pc exkluzív de az kb 40 ezer és akkor tényleg nem jó semmire :D
2012. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Konzolon is lehet multiplayerezni, és ezt egy fórumon soha ne reklámozd, hogy hozzá lehet jutni illegálisan is játékokhoz pcre, mert egy objektív összehasonlításnak ez nem lehet alapja soha. Ha minden játékot megveszel pcre, bizony drágábban jössz ki, mint a konzollal, ezt elhiheted.
2012. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!