Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért minden játék konzolos...

Miért minden játék konzolos manapság?

Figyelt kérdés

Mostanában figyeltem fel rá,hogy minden játékot először konzolra adnak ki,utána portolják át PC re.Ráadásul a játéktesztekben is konzolon próbálják ki a játékokat.Nem idegesít,csak nem értem miért jobb a konzol mint a PC :D

A PC-n ugyebár minden játéknak jobb a grafikája,mint egy Xbox-on,esetleg PS3-on és nem hiszem hogy egy kontrollerrel olyan jól lehet játszani FPS játékokat,azért ahhoz csak egér kell,mégis rengeteg ember konzolon játszik pl. BF3,MW3-at meg a hasonló új FPS játékokat.



2012. aug. 7. 13:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Csak megsúgom,hogy manapság már minden játékot letöltenek.Persze ez a multi rovására megy,mivel törttel általában nem lehet multizni,tehát kénytelen megvenni az ember az eredetit.Én is meg fogom venni,majd a GTA V-öt,ha ki jön egyszer még az életbe,de így is nyár végét mondtak,és sehol semmi :(
2012. aug. 12. 22:40
 22/24 anonim ***** válasza:

Egy objektív összehasonlításnak akkor sem lehet alapja, ezt értsétek már meg!

Amúgy meg pcre ugyanúgy abba az irányba tendálódnak, hogy semmit sem érjen a játékod, ha nem veszed meg. Mire fejlesztesz gépet, BF3 single playerre? 3 óra alatt kijátszod, a multihoz meg kell venni.

Fifa 12? Egyedül dög unalom, multihoz meg kell venni. És minden játék ebbe az irányba megy el, mert rá akarják kényszeríteni a népet, hogy vegye meg, ne érje meg letölteni. És így már nem is annyira nagy "buli" a pc, ha csak játszani kell. A wow,dota és társai pedig korlátozott réteget vonz, nem mindenki rpg fun.

2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Akarod mondani Fan* :D Egyébként igazad van,bár én nagyon sokáig wowoztam,többek között eredetin is és biztosíthatlak hogy rengeteg játszanak RPG játékokkal.Ettől függetlenül igaz,hogy a multira hegyezik ki a játékokat,a BF3 singleje valóban kijátszható hamar,de én megvettem a multit és bevallom őszintén nem tud lekötni,valahogy nem visz rá a lélek,hogy leüljek és játszak vele :/
2012. aug. 14. 00:10
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem pl a WOW semmit nem jelent, de ha lenne pl konzolra is akkor sem izgatna a téma. Van amit pc-n, s van amit konzolon jobb játszani. Nálam mindig volt egy konzol, és egy gep. Pc-n stratégia játékokat nyomok, és semmi mást. Konzoln fps, tps. Meglepő lehet, de az fps-eket pc-n nem tudom már élvezni. Számomra túl érzékeny az irányítás már. Teljesen elszoktam tőle.
2012. aug. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!