Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok legolcsóbban új...

Hol tudok legolcsóbban új Macbook-ot venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 15'-os macbook pro-t, de nem abból a szériából ami most jött ki,( ami 600.000ft) hanem az előző szériából! Reményeim szerint van 300-350 ezer között! Aki tud ebben segíteni (link, tanács, akármi az írjon)! Ha esetleg érdekel valakit laptop csere( macbook cseréje egy Asus x53sd, i5 3100mhz, 8gb ram, 750hdd, geforce 610m laptopra, két hónapost 200 e volt természetesen ráfizetéssel a részemről) akkor írhat! Köszönöm!

2012. aug. 7. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Csak félve, egy apró kérdésem lenne: Miért?

Az az Asus amit említettél (leírtál) tuti sokkal jobb és erősebb gép, mint a macbookot amit venni tudsz majd.

2012. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Röviden: Elegem van abból hogy egy jó hardverem van, és a hivatalos w7 egy nagy f.s és elrontja az egész gép élményt! Hosszú idő a bootolás nagyon, sokáig van az "üdvözöljük" és az asztal kihozatala a gyorsindítók használhatóságára is idegesítően sokat kell várni! Néha csak nagy feketeség van az 'üdvözöljük' után, aztán el tellik egy 20-30 másodperc és rájön hogy jah be kéne tölteni! Mikor mindent betöltött akkor tökéletes a gép és nagyon gyors, de ez elrontja az egészet pedig újra telepítettem már hamisítványra is, az vírusos lett, újra vissza tettem rá az eredetit, az msconfigban leállítottam ami nem kell hogy induljon azonnal többet nem tudok tenni. A vírusokról ne is beszéljünk ami már egyszer letarolt a két hónap alatt!
2012. aug. 7. 21:22
 3/21 A kérdező kommentje:
Reménykedem hogy nem bánom meg ha váltok, de a stabilitásért megérné!
2012. aug. 7. 21:27
 4/21 anonim ***** válasza:

szerintem szedd le a 90 napos próbaverziót a netről win 7 enterprise és azt aktiváld Azt tuti nem vírusos. Nekem most ez a laptopom van


Toshiba Satellite L850-13R


I7-3610QM processzor

750GB merevlemez

8 GB ram

Radeon 7670M 1GB


210 ezer forint

2012. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz mac októberig, akkor átváltok inkább w8-ra abban a reményben hogy az jó lesz és gyors! Amúgy lehetséges hogy igazából itt a home premiummal van a probléma hogy az ilyen lassú gatya oprendszer! Most nem vírusos semmi ilyesmi, csak mondom lassú a boot eléggé :S
2012. aug. 7. 21:35
 6/21 anonim ***** válasza:

Esetleg kipróbálhatsz egy ssd-t, hátha.

(Jóval olcsóbban kijönne, mint egy mac és elég jó sebességnövekedést ad.)


Ha kevesled a helyet, akkor mellé a régi vinyót bedobhatod egy USB-s hordozható "keretbe" és azt is viheted magaddal.

2012. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre is! Amúgy nem ajánlod a mac-et? Nekem még véletlen sem az alma miatt kéne ezt szögezzük le. Csak a gyorsaság stabilitás és jó progik miatt, no meg az értékállósága miatt, bár nem vagyok nagy szakértő hogy milyen a mac amúgy.
2012. aug. 7. 21:44
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva még a régieket is jelentősen túlárazottnak tartom.

Persze az oprendszer jó és stabil, de nekem biztosan nem érne ez meg ennyit.


A Win nekem sem épp a leggyorsabb, de nem is olyan lassú mint a tieden, pedig ennél gyengébb most a laptopom.

Illetve ott van még rajta egy linux disztró ami pillanatok alatt bootol, holott még ki sincs optimalizálva.


Szóval alternatíva van és szerintem még a tieden is lehetne ezt-azt gyorsítani!

(Amióta kigyomláltam a fölös cuccokat amik felkerültek a gyári Winnel azóta jelentősen gyorsabb a gép.)

2012. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
írd bele a start menübe hogy msconfig enter és az automatikus indításnál vedd ki azokat amik nem kellenek
2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Már bocs, de szerintem te nem tudod kezelni az oprendszert.

Ekkora géppel hasítania kell(ene) a win 7 home premiumnak( ami nem lassú rendszer csak tele van tömve idétlenséggel...)


Ha rendesen optimalizálnád a rendszeredet 10másodpercen belül bootolna, ha még SD-re is cserélnél, meg a biost se tudnád elővenni.

Nálunk egy 2GHz es AMD gépen 2giga rammal úgy megy mint az állat...



Halkan megjegyzem nem a te eseted az egyedi, gyilkoljátok a gépeket.

Nem ártana a júzereknek tanulni is, nem csak nyomkodni a gépet...

2012. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!