Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok legolcsóbban új...

Hol tudok legolcsóbban új Macbook-ot venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 15'-os macbook pro-t, de nem abból a szériából ami most jött ki,( ami 600.000ft) hanem az előző szériából! Reményeim szerint van 300-350 ezer között! Aki tud ebben segíteni (link, tanács, akármi az írjon)! Ha esetleg érdekel valakit laptop csere( macbook cseréje egy Asus x53sd, i5 3100mhz, 8gb ram, 750hdd, geforce 610m laptopra, két hónapost 200 e volt természetesen ráfizetéssel a részemről) akkor írhat! Köszönöm!

2012. aug. 7. 21:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ssd-re*
2012. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Okostojás honnan szűrted le hogy nincs optimalizálva? honnan gondolod hogy nem értek a rendszerhez? Imádom az ilyeneket akik egy kérdésből meg egy dióhéjnyi adatból amit a kérdező mond leszűrik hogy nem értek hozzá! Az a legnagyobb probléma (amit te is leírtál) hogy tele van rakva felesleges dolgokkal! Pl nekem recoverys w7-em van amiben az asus összes szarsága benne van, mivel belenyúlnak elég dúrván (még a telepítő is más) szerintem ez a legnagyobb probléma! De ugyis vágod a témát várom az optimalizálási lehetőségeket!
2012. aug. 8. 18:40
 13/21 anonim ***** válasza:

Abból szűrtem le, hogy a windows 7-et meg egy MACes (hót gyenge) preferálsz az elég erős asus-hoz képest. Ne értsd félre, nem szponzorom az asus, de a MAC-ek horribilis ára és az ezzel szemben álló gyenge teljesítménye ...elborzaszt.


Optimalizálva van? Nálam az optimalizálás azt jelenti, hogy a számomra felesleges dolgokat kiszedtem belőle....

Most írtad, hogy benne vannak...akkor hol van optimalizálva? Attól, hogy lefuttattál valami optimalizálónak nevezett programot még nem lesz a rendszered jobb.


Na innen tudom, hogy nem konyítasz hozzá semmit sem.


Az asus által felrakott sz*rokat meg ki lehet törölgetni mindet szépen. Szedtem már rendbe asus netbookot, recoverys rendszerrel.

2012. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
windows 8-at**
2012. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az optimalizált oprendszer meg nálam itt kezdődik alapjáraton:

[link]

2012. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kiszedtem az összes sz@rt belőle, az összes asus-os alkalmazást, power4gear-t játékokat meg ilyeneket, csak azok a progik vannak amiket használok, az ajándék vírusirtót is letöröltem és feltettem a szoftverbazisról egy másikat. Ami még volt, msconfig automatikus indításokat átnéztem, töredezettségmentesítés, cClener, virtuális memória növelés stb. Mint mondtam a betöltéssel van gond. Ha van tipped hogy hogyan érhetem el a tízen pár mp-es boot-ot ssd nélkül akkor azt elfogadnám, de én örülnék annak is ha 30-40 mp alatt használható lenne a gép!
2012. aug. 8. 21:11
 17/21 anonim ***** válasza:

Amiket csináltál azt bármelyik fészbúkozni tudó amatőr hozzá nem értő meg tudja csinálni...a ccleanert lefuttatni....


kapcsold ki pl a meghajtók indexelését, automatikus indítását( az autorun.ini használatát, így a vírusirtót is törölheted, mert felesleges lesz...) az automatikus háttértár karbantartót, az asztali ikonok felügyeletét, a hálózati szolgáltatásokat, mert felesleges és rohadtul zabál(pl távoli asztal mód, ha van ilyened..)

Az aplication Datából és a local settingsből töröljed kifele az összes telepített program megmaradó sz.rságát, a beállításokon kívül...

Ja és az egér meg az ikonok alatti árnyékot ott ne hagyd!!! Attól agyf*sz tudok kapni..könyörgöm, minek?!


Hirtelen ezeket tudom javasolni amiket meg is találsz magadtól a gépen. Ha így is lassú tovább lehet lépni.

2012. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ja és:


HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control


„ WaitToKillServiceTimeOut” asszem alapból 1400)home-on) tedd olyan 200-400 ra. a leállást segíti... Nem vár annyit a futó alkalmazásokra.


A bootoláshoz meg kapcsold be a proci többi magját is, mert csak egyel bootol a win7.

2012. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Próba szerencse! Holnap végig nyomom ezeket! Köszi a segítséget, de off nélkül is elő lehet adni hogy értesz a géphez, én pont lesz.rom a facebook-ot, csupán nem értettem hogy miért ilyen lassú a betöltés, egy jó hardverrel. Ezeket amiket mondtál nem ismertem!
2012. aug. 8. 21:39
 20/21 A kérdező kommentje:
A magokat hol tudom aktiválni a bootoláshoz? A rendszer indítás, speciális beállításokban? Mert ott processzor van kiírva!
2012. aug. 9. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!