Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg éri e? 100ezer forint...

Meg éri e? 100ezer forint 1giga ram helyett 2giga van benne. Használt, de jó állapot.

Figyelt kérdés
Ugyan ez: [link]
2009. júl. 21. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem éri meg, ha azt vesszük hogy egy jobb helyen 5000ből de max 10000ből kijössz, szerelési díjjal együtt...
2009. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelő: Úgy értem jobban megéri megvenni az olcsóbbat egy giga rammal és utána magad rakatsz bele 2gigát
2009. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100ezer Forintért szerintem jobbat is találsz használtban.
2009. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

+még meg kapom haveri alapon részletre és egy tokot/táskát is kapok. Tegyük fel, hogy nem éri meg. Szerintetek kapok részletre használt boltba?

ui.: Köszönöm az eddigi válaszokat.

2009. júl. 21. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak tegyük fel, hanem ez tényleg nem éri meg, ez egy szutyok, 100 rugóért már jobbat is lehet kapni. Számtech boltban meg elvileg kell adniuk hitelre akármit.
2009. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kezdek bizonytalan lenni, de azt is vedd számításba, hogy ha részletre kérem nem az eredeti árát fizetem...

Semmi pozitív válasz:S

2009. júl. 21. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:

De most azt is nézd, hogy 100-ért veszel egy gépet, ami gyakorlatilag semmire sem jó, vagy 120-150-ért egy olyat, amivel legalább HD videókat tökéletesen meg tudod nézni, ESETLEG még játszani is.

De ha nem a hordozhatóságáért kell a laptop, akkor semmiképp sem éri meg, ebből a pénzből azért egy elég szép asztali gépet lehet venni.

2009. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom persze asztali gépet összedobok jóval olcsóbban.

Bátyámnak kell kifejezetten csak laptop.

Ennek csak örülök mert az enyém marad ez a gép.

De viszont nem akarom hogy bele menyen rossz üzletbe.

2009. júl. 22. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!