Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki az Amerikai...

Rendelt már valaki az Amerikai Apple store-ból?

Figyelt kérdés
Néztem az oldalt és kissé durva hogy mennyivel olcsóbbak a laptopok! Egy Retina kijelzős gép nálunk bőven 700 felett van, ott pedig 500 ezer forint! A kérdésem az lenne, hogy ez hogy működik pontosan, és mennyi plusz költsége van még (szállítás vám stb)? A másik pedig, annak hogy olcsóbban rendelem az az ára, hogy elfelejthetem a magyar billentyűzetet ugye? Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 15. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen, a magyar billzetet elfelejtheted, valamint egy-ket magyar funkcio is kieshet. Valamint a gari nem tudom, hogy hogy megy, de talan MO-n is hasznalhatod a garit, mert ugye a papirjaid es a szamlaid ugyan ugy meglesznek. De ez nem biztos.


A szallitasi koltseg szerintem nem lenne nagy. Az egyik legjobb megoldas a FedEx, vagy a UPS. Annyi a kulonbseg, hogy a FedEx teljesen magan, a UPS meg felig magan, felig allami.


Azt viszont nem tudom, hogy hogy van az, hogy megrendeled, es akkor feladjak a posta szolgalaton?!


A fizetesrol fogalmam sincs, lehet, hogy par szaz dollarbol kijonnel, a szalitassal. A vamrol es egyebekrol nem tudok semmit.


Itt erdeklodj.


[link]


Egyebkent rakd fel ma kicsit kesobb a kerdest, mert lehet, hogy van itt hozzaerto, csak fel 1-kor mar nincs fent, es mivel folyton jonnek a kerdesek, a tied el fog innen tunni az elso laprol.

2012. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

A FedEx weboldalan a magyarra ugy valtoztatod, hogy:


Europe & Middle East ful


More Countries legalul


Es kivalasztod a Hungary-t

2012. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi azért hasznos volt! ;-) Főleg a fedex, mert ott biztos tudnak segíteni!
2012. aug. 15. 00:50
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! El kell keserítselek de amerikai, sőt egyéb külföldi Apple storeból sem fogsz tudni rendelni.

Korábban leírtam részletesen hogy miért, és még miélőtt valaki nekem esne hogy hülyeség, azok olvassák el figyelmesen az Apple.com vásárlási és szállítási feltételeit.

A lényeg hogy kellene hogy legyen amerikai bank kártyád, és ehhez tartozó címed is, de még ha ez lenne is akkor is csak a .hu storeból tudnál Magyarországra rendelni a magyar árakkal.

2012. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szivesen. A FedEx egy hatalmas vallalat, mindenhova szallitanak az USA-bol, ahova csak lehet. Repulogeppel viszik, azt hiszem London-ba, mert ott van egy hatalmas csomageloszto, es onnan kuldik ki a tobbi Europai orszagba.


Ez par het kb. Foleg unnepkor, akkor honapok is lehetnek, mert iszonyu nagy a csomagforgalom, foleg karacsonykor.


De ha hajoval kuldenek, akkor az mar alapbol honapok lennenek. Mert mire athajozza az oceant a keleti parttol az EU nyugati partjaig, az mar eleve tobb honap (1 minimum), es onnan meg valoszinuleg autoval mgy tovabb, ami ha jobban belegondolsz, mondjuk Angliabol egy kicsit nagyon hosszu ut MO-ra.


Szoval repulovel szallit a FedEx, igy sokkal gyorsabb. De par het minimum lesz.

2012. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Utolso.


Nem muszaj Apple store-bol vasarolni, mert mas USA-ban levo boltbol is lehet ilye termeket vasarolni, ugyan ugy mint itt, es ott is hasonlo arakkal az Apple store-hoz kepest, mint itt.


Az online fizeteshez meg nincs szukseged amerikai kartyara, mert a Paypal-ra csak felrakod a penzt, es azzal fizetsz.


Csak a gephez kell venni egy atalakitot a konnektor, es a feszultseg miatt. Ennyi az egesz.

2012. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egyebkent kerdezo, eszembe jutott eyg megoldas. Hivd fel a FedEx magyar ugyfelszolgalatat, es ott tedd fel a kerdesed a szallitassal kapcsolatban. Biztos tudnak mondani valamit.



Ügyfélszolgálat: (+36) 29 551 900


vagy 06 40 980 980

2012. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy máshonnan nem lehet. A kérdésben amerikai Apple store szerepelt, arra válaszoltam. :)
2012. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igaz, akkor nem szoltam, en meg az arara mentem. :)
2012. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Logikus hogy lehet más weboldalról cégtől is rendelni még olcsóbban is! Csak amúgy is félek személy szerint ilyen messziről rendelni és csak úgy elutalni pénzt ( nem keveset) és majd jön valamikor. Az apple store meg ugye biztos hogy még véletlenül sem vág át hisz egy hivatalos oldal! Persze tudom, hogy van sok becsületes oldal ott is, csak hát nem ismerem őket! A másik pedig hogy nekem még így is sokkal olcsóbb mintha M.O-on venném a gépet! Persze ki kell számolni, hogy mennyire jön ki a szállítás átalakító és az egyéb költségek, mert mondjuk ha 50 ezerrel lenne kevesebb az egész, akkor nem érné meg nekem. Hisz oda magyar billentyű stb.. Köszi az eddigi segítséget!
2012. aug. 15. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!