Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple iMac vásárlása. Hol?

Apple iMac vásárlása. Hol?

Figyelt kérdés

Hellosztok!


iMac vásárlása előtt vagyok, és nem tudom eldönteni hogy hol vegyem meg a gépet. Természetesen megvárom, míg frissül a modell, ugyanis nemsokára frissítik őket.


A hardverapro-n van, aki 300 ezer forintért hirdeti az alapmodellt, (21,5 inch) az egyik ismerősöm vásárolt már tőle, minden okés volt. Viszont jövőre megyek ki Floridába, ahol természetesen olcsóbb. Csak félek, hogy ott ugye másabbak a szabványok, vajon M.o- on fogom majd tudni használni a gépet ? Ha kint kerülne sor a vásárlásra, akkor tuti 27"-osat vennék.


Mielőtt valaki kérdezné, nem villogni, hanem képek szerkesztésére veszem a gépet.


Köszönöm



2012. aug. 12. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

"Csak félek, hogy ott ugye másabbak a szabványok, vajon M.o- on fogom majd tudni használni a gépet?"


Igen, csak kell egy megfelelő átalakító a táphoz.


A többiről inkább nem nyilatkozom, mert mérhetetlenül túlárazottnak tartom az összes Apple cuccot... (Igen, képszerkesztésre is lehet jóval olcsóbban, jobb gépet összerakni akár.)



De tuti, hogy fogod tudni használni az egyetlen nagyobb szabvány eltérés az elektromos hálózatban van. (Más a dugó a falban és más a feszültség.)

2012. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Igen, az itteni keresethez képest nagyon drágák sajnos, évekig éltem Canada-ba, ott szinte mindenki ilyen gépekkel dolgozott. És nem túloztam. Tényleg rengetegen... Ott egy 2-3-4 ezer dolláros fizuhoz képest egy 1200 dollaros gép nem nagy cucc:) Sőt...

2012. aug. 12. 13:19
 3/5 anonim válasza:
Nem kell semmiféle átalakító. Veszel egy egyszerű kábelt ami megy a konnektoba. Fillérekből megvan, Olyan dugó kell, aminek az egyik végén 3 lyukas bemenet kell, ugyanis a gépbe ez megy bele.
2012. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem kell semmiféle átalakító."


Abban az esetben, ha megy a gép 230V-ról is!

Ha nem megy, akkor nem igazán tesz jót neki...

2012. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet hogy az csak 2010 vagy 2009 és minden országban ugyan az az apple termék van csak más nyelven agyák
2012. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!