Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sípol az asztali számító...

Miért sípol az asztali számítógépem mikor bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a gépet mindig sípol úgy kb. 2 másodpercig.A gép teljesen normálisan működik ezután nincs semmi probléma, csak hát nem akarom a családot mindig felébreszteni azért, mert használom a gépet.
2012. aug. 25. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor a gép betölti az adatokat. gyenge, régi gépeknél valószínű.
2012. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez kb olyan mind 1 Morse kod

1 sipolas azt jelenti hogy minden ok

ha tobb es kulonbozo hosszusagu sipolast ad le a gep akkor valami gubanc van, minden hibauzenetnek megvan a sajat sipolo kodja

2012. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igaz régi gép de nem annyira gyenge mert az alkatrészek idővel ki lettek cserélve.

Proci: AMD Athlon(tm) X3 Processor, 3200 Mhz, 3 mag, 3 logikai processzor

Memória: 4Gb

64 bites rendszer és Windows 7 van rajta

Az alaplap a videokártya és a hangkártya is ki van cserélve

2012. aug. 26. 10:04
 4/4 A kérdező kommentje:
na meg 1szer nem tudom hogyan de kikapcsoltam ezt a sípolást de utána eltört a ventilátor, szervízbe volt visszatették a sípolást és mát nem tudtam kikapcsolni.
2012. aug. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!