Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gepemnek,...

Mi lehet a baja a gepemnek, es mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

...tudom tudom, szervizbe kellene vinni.. :) ha nem tudtok jo otletet adni, az is lesz, csak jelenleg nincs ra keret. :/ Elnezest az ekezethiany miatt, ugye a gepem halott, telefonrol vagyok. :) Szoval a problema a kovetkezo :


Tegnap delelott 10 orakkor megprobaltam bekapcsolni a gepemet, de semmi. Marmint ami tortenik : megnyomom a gombot, felporognek a propellerek, es ekkor katt! 3mp-en belul leallnak a ventillatorok, es a gep zugasa is abba marad. A bekapcs gomb alatt 2 piros potty szokott vilagitani mikor megy a gep. Na most mikor probalom beinditani a gepet, es leall, csak az egyik lampa alszik ki. A bal oldali piros potty ugy marad

Es amig nem kapcsolom le a gepen az aramot, vagy nem tarton nyomva a bekapcs gombot, mig el nem tunik a bal oldali potty, addig nem ismetelhetem meg a probalkozast a bekapcsolasra, mert nem tortenik semmi. Azutan kezdodik elolrol. Bekapcs, beindul, kattanas, leall.. baloldali also lampba eg, a gep csondben. Nade ezt tegnap kb 10x eljatszottam majd hagytam a fenebe. Aztan este 9kor megprobaltam bekapcsolni, es csodak csodajara beindult, gond nelkul :o rendes tempoban beindult a gep, nem akadozott stb. A siker oromere elinditottam egy viruskeresot ( nem tudom hogy ennek volt-e ertelme, de amator letemre csak ez jutott eszembe :D ) nem talalt semmit. Kikapcsoltam, majd ujra b. Minden rendben volt. Aztan 1,5 oraval kesobb megint nem indult be... Na meg persze ma sem, utoljara kb 5 perce probaltam de semmi. :( Varom a tanacsokat, otleteket, barmit!!! Koszonom szepen elore is!



#indulás #elromlás #szamotogep
2012. aug. 27. 14:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!