Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennyi, kész vége a gépemnek?...

Ennyi, kész vége a gépemnek? Esetleg valamit lehet tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyik "haverom" küldött poénból egy fájlt,hogy nagyon jó kis cheat program és nézzem meg.. A vírusirtó nem jelzett semmit (ezekszerint xar), megnyitottam, 1 mp-re bejött valami kék cucc és sztem vége volt..ezután újraindult.

Behozta azt a választási lehetőséget, hogy akarom indítani a windowst (csökkentett,normál mód stb..) .. egyikkel sem indul. akármelyiket választom megint bejön kb 1 mp-re (vagy annak töredékére) a kék ablak (el sem tudom olvasni) és megint újraindul, és felajánlja hogy hogy akarom indítani a windowst...Ilyen vírus?? 2mp alatt annyi a gépnek?

ja és a progit a pendrive-ra mentettem, és bedugva próbáltam ujrainditgatni,lehet hogy sikerülne pendrive nélkül ??

Van még megoldás?:'(


köszi előre is.


2009. okt. 29. 14:49
 1/8 anonim válasza:
valszeg vírus. win telepítőlemezt keress elő...
2009. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia indisd el a gépet majd nyomkodd az f8 billentyüt mig a rendszerválasztás menü be nem jön

majd kattints a Rendszerhiba utáni automatikus ujrainditás tiltása menüre majd most elindul a géped és megjelenik a kék képernyö ird le róla a hiba kodot majd ird le ide

akkor többet tudunk segíteni

2009. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megvan, 10 perc és leírom !!
2009. okt. 29. 15:11
 4/8 A kérdező kommentje:

ittvan:


a rendszer problémát talált, és a windows a számítógép károsodásának megelőzése

érdekében leállt.


IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL


Ha először látja ezt a hibaképernyőt, akkor indítsa újra a számítógépet. Ha ismét

megjelenik, kövesse az alábbi lépéseket:

Ellenőrizze hogy minden új hardver és szoftver megfeleljen van telepítve.

Ha újonnan telepített rendszerről van szó, akkor az esetleg szükséges windows frissítések

ügyében forduljon a hardver vagy a szoftver gyártójához.


Ha továbbra is problémái vannak, kapcsoljon ki vagy távolítson el minden újonnan telepített

hardver- és szoftverelemet. Kapcsolja ki a BIOS-ban levő memóriabeállításokat, például a gyorsító

tárazást és az árnyékozást.

Ha csökkentett módra van szüksége a komponensek eltávolításához vagy kikapcsolásához.

Indítsa újra a számítógépet, nyomja meg az F8 billentyűt a Speciális indítási lehetőségek kiválasztásához,

majd válassza a csökkentett módót.


Technikai infomáció:


***STOP: 0x0000000A (0x00000000,0x00000002,0x00000001,0x804F9B94)

2009. okt. 29. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagy valószínűséggel nem vírus...


Én HDD-re tippelek, de sajnos okozhatja más is.


Ha értesz hozzá akkor:

1. Bootcd-ről csinálj memóriatesztet, ha félórát fut hiba nélkül:

2. bootcd-ről csinálj hdd felületvizsgálás tesztet, lehet, hogy bad sectoros lett. Ha végigfut, és nemtalál hibát:

3. telepítsd újra az oprendszeredet

4. Ha semmi se jött be, akkor próbáld egy másik táppal.


Ha nem értesz hozzá:

1. Vidd el szervizbe, vagy valakihez akinek van tapasztalata

2. Megpróbálhatod újrarakni az oprendszert, de valószínűleg később újra előjön vagy ugyan ez a hiba, vagy hasonló. Ezért érdemes kivizsgálni a problémát.

2009. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

huh köszi megnyugodtam valamelyest.. sajna nem értek hozzá.

Most hogy mondod , kb 1,5 hónapja volt egy hasonló hiba..Akkor egyszercsak kikapcsolt és újraindítottam, azt írta hogy nem tud beolvasni valamit a windowsból..aztán kb 3. újraindításnál beolvasta és azóta vígan élt a kis HDD-m :)

elviszem szervizbe..

De hogy pont most jött ki ez a hiba?? egy ilyen fájlnál?

2009. okt. 29. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezen a linken tudsz olvasni a hibádról valószinünek tartom amit a haverod küldött progit azt msn-en keresztül tette

a 2009 es msn produkál ilyen hibát

de azért olvasd el

2009. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ilyet nekem is csinált már csak tovább volt ott és akkor amikor a shifttel játszottam leszedtem a VGA driverjét és felraktam egy újabbat és azóta nincs vele baj
2009. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!