Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessen meg az...

Hogyan szüntessen meg az írásvédettséget? ( lent)

Figyelt kérdés
Újra lett telepítve a gépem, ez után nem tudtam egyik mappából a másikba másolni semmit, azt írta ki hogy szüntessem meg az írásvédettséget, rákattintottam a másolandó fájl tulajdonságaira, ott nem jelezte, hogy írásvédett lenne, de amikor a fájlt tartalmazó mappának néztem a tulajdonságait, ott kihozta hogy írásvédett pedig senki nem állította arra, rákattintottam arra hogy ne legyen írásvédett, alkalmaztam, gondoltam ok, megpróbáltam még 1X átmásolni most sem engedte, megint megnéztem a mappát, ugyanúgy írásvédett volt mint azelőtt, hogy megszüntettem volna. Ezt eljátszottuk még párszor, mikor megnéztem a mappákat tartalmazó "főmappát" és az is le volt írás-védve, és szintúgy nem reagált az írásvédettség megszüntetésére. Mit csináljak, hogy az összes mappán meg tudjam szüntetni az írásvédettséget? ( még 1X a tulajdonságoknál lévőre nem reagál)

2012. szept. 2. 21:22
 1/1 anonim válasza:
Adminisztrátorként kell be lépned még a számítógép indulásánál. Miután be kapcsoltad nyomogasd az F8-at hogy "safe mode"- juss. Itt már át tudod állítani úgy hogy el is fogqdja.
2012. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!