Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Kingston 8 Gb-s...

Van egy Kingston 8 Gb-s pendrive-om, amire képeket és zenéket mentettem újratelepítés előtt. Miért ír most kódokat? Megnyitni se lehet.

Figyelt kérdés
Azt írja területi beállítások, speciális unicode beállítások. Sajnos nem tudom mit kell állítani? Talán latin? SZükségem lenne az adatokra, segítség.

2012. szept. 6. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ilyesmi?

[link]

2012. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hasonló, de sok helyen fekete négyzetek vannak.
2012. szept. 7. 00:09
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt írja állítsam be a nem unicode programokat. Érdekes, mert egy hete még a mappák, könyvtárak nevei voltak , most meg zárójelben levő kódok.:(
2012. szept. 7. 00:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Tehát belépsz a pendrive-ba.Mi történik amikor megpróbálod megnyitod a képeket vagy a zenéket?Részletesebben lekéne írnod a problémát,de az se lenne baj ha csinálnál róla képet és feltöltenéd
2012. szept. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Újratelepítettem az urdrive.exe-t, elállítódott. Mostmár ezt mutatja

[link]


Ha meg akarom nyitni, akkor pedig ezt

[link]

a file mellett a méreteket mutatja, de valamiért nem nyitja meg...

Köszönöm előre is a segítséget :)

2012. szept. 7. 10:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Írja. Helyreállított fájltöredékek. Azokkal meg nem tudsz mit kezdeni. Szerintem buktad a cuccot...
2012. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Neeee. Semmiképp nem tudom "előhívni" az adatokat ? Szomorú lennék, vagyok :(
2012. szept. 7. 15:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha csak ez a könyvtár van meg ezek a fájlok amik benne vannak akkor nem valószínű.
2012. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd le [link]


Ráhúzod erre a programra az adott fájlokat és remélhetőleg visszaállítja

2012. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Esetleg az előttem linkelt progi. Amíg semmit sem láttál rajta, addig egy adatmentő progi segített volna (Recuva), de így hogy helyreállított fájltöredékek vannak, felül lettek írva a fájlok ezekkel. Ha a fenti progi segít, szerencséd van, ha nem akkor semmi...
2012. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!