Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Kingston 8 Gb-s...

Van egy Kingston 8 Gb-s pendrive-om, amire képeket és zenéket mentettem újratelepítés előtt. Miért ír most kódokat? Megnyitni se lehet.

Figyelt kérdés
Azt írja területi beállítások, speciális unicode beállítások. Sajnos nem tudom mit kell állítani? Talán latin? SZükségem lenne az adatokra, segítség.

2012. szept. 6. 23:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, mindjárt megpróbálom, hátha.... Üdv mindenkinek :)
2012. szept. 7. 17:33
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem sikerült...:( Látja, hogy 3.5 giga adat van rajta, de még mindig chk.Vagy béna vagyok vagy menthetetlenek a cuccok.Hogy érted azt hogy ráhúzom a programra?
2012. szept. 7. 18:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy kijelölöd a CHK fájlokat és ráhúzod egérrel az unchk ikonjára...
2012. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos nem lehet helyreállítani. Fura, FILE4525 ig "felosztott a tartalmat...Azért köszönöm nektek.
2012. szept. 7. 18:32
 15/16 anonim ***** válasza:

Hé azért ne add fel ilyen könnyen :) Itt van egy másik metódus


[link]


Ezt beteszed arra a helyre ahol a fájlok vannak,futtatod és helyreállítja amit tud


Tehát ha például egy mappában vannak a fájlok akkor értelemszerűen a mappába tedd bele a programot,ne mellé

2012. szept. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem adtam fel, és sikerült :))))

Sajnos erre az unchk programra többszöri próbálkozás után se reagált. Aztán próbáltam mást is. Van egy program amivel c visszaállíthatók telepítés előtti adatok régről is.Igaz hogy ráment egy-két napom, de megvannak az adatok , amikre vágytam.:))

2012. szept. 12. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!