Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cégünket rossz helyen jelzik...

Cégünket rossz helyen jelzik a navigációs programok, mert van egy hasonló nevű utca. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kb olyan,mintha Szegedi utca és Szegedi út is lenne,de a navigációk az utcára raknak minket. Próbáltam már teleatlasznak hibajelentést,de semmi se történt. Amíg nem voltak navigációs rendszerek nem jelentett ekkora gondot,mert úgyis el kellett magyarázni,de most sokan ez alapján tájékozódnak és az utcából hívnak fel.
2012. szept. 26. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát őő gondolom a holnapon leírjátok az utca nevét igaz? Akkor írjátok oda hogy a GPS összekeveri,de nem biztos hogy mindegyik GPS-nél fenál ez a hiba ki kell próbálni
2012. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindegyik rossz, ez a gond. Úgy képzeld el,hogy az első része az útnak az mondjuk valami1 utca,a második része az valami2 út. De van egy kereszteződés is,amibe belefut egy valami2 utca, azaz az út és az utca név része egyezik. Ezek után a navigációs cégek fogják valamelyik utcát elfogadják névnek,de az ,hogy ez valamilyen út az nem érdekli őket.
2012. szept. 26. 21:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,de a yahoo mapját se tudom javítani (ezt használja az bing)
2012. szept. 26. 21:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy útszakaszt kéne átneveznem egy adott ponttól (kereszteződés) egy adott pontig.
2012. szept. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!