Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hasonló rossz tapasztalatok a...

Hasonló rossz tapasztalatok a pannon nettel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2 éve kötötte a párom a netet. Elég lassú, de erre számítottunk is. De 3 hónap után duplája lett a havidíj, pedig megkötéskor nem volt ilyen akció hirdetve, az eladót direkt kérdeztük, hogy fog-e változni, azt mondta max pár száz fttal. Utána le akartuk mondani, ki is fizettük volna a szerződésbontási díjat, de akkor előálltak plusz 70 ezer ftos vmi díjjal. Szenvedve kivártuk, hogy lejárjon. Bementünk, hogy szeretnénk a lejárat napján lemondani. De pont vasárnapra esne és egy nap miatt ki kell fizetnünk még egy egész hónapot, mert nem állítanak ki részszámlát.Elegünk van ebből a cégből. Alig várjuk, hogy megszabaduljunk tőlük. Örökre!
2009. nov. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

www.tekozlo.homar.hu, Pannón internet minden mennyiségben:


"Ehavi Pannon GSM számlám kiverte nálam a biztosítékot. Előre le kell szögeznem, nincs mobil internet előfizetésem, igazából nincsen nagyon rá szükségem - bár tudom, emiatt rögtön bekerülök a "nem lehetek sikeres" kategóriába. Történt azonban, hogy múlt hónapban egyik reggel muszáj voltam pár oldalt megnézni vidéken gprs alapon, kilobyte alapú elszámolással. Tegnap érkezett meg a számla, ahonnan kiderült, hogy kemény 14,500 kilobyetotot használtam el, vagyis nagyjából 14,16 megabyteot. Eme hatalmas adatmennyiségre vártam nagyjából egy 2000-3000 forintos számlát, ami véleményem szerint még így is pofátlanul magas összeg lett volna, de nem számít, gondoltam egyszer élünk. A számlát kinyitva azonban jött a döbbenet: a 14,16 megabytera a Pannonnak volt pofája 15.080 forintot elszámolni, ami bruttó 18.850 forint.


Távolról sincs vége, olvasson még »

77 komment"

2009. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez is róluk szól:

[link]

2009. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki okos a Pannon-t elkerüli.
2009. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen már mi se megyünk a közelébe többet...
2009. nov. 25. 18:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy miért nem tesznek ellene semmit?
2009. nov. 25. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a Vodafone se angyalok gyülekezete (most büntették meg őket is), na de két és fél éve van USB modemes netem náluk, semmi gondom velük. Szélessáv, 5G, 5500 ft havonta.
2009. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!