Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amit kitöröltem (a lomtárból...

Amit kitöröltem (a lomtárból is) azt más semmiképp és sehogy nem tudom visszaállítani? Esetleg rendszer visszaállítás?

Figyelt kérdés
Valahogy a "zene" mappáim bekerültek a lomtárba, a furcsa az hogy nem én voltam az biztos és más nem tud a gépemhez férni- Én ezt nem vettem észre csak amikor kiürítettem a lomtárat akkor láttam hogy valamiért sok idő neki amíg kitörli azt a "pár képet" és akkor vettem észre(sajnos ár későn), hogy ez miatt. Most nagyon ideges vagyok mert több ezer zene volt amit nem egy év alatt gyűjtöttem össze.
2012. okt. 7. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Undelete plusz.
2012. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:

Vagy Recuva:


[link]

2012. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendszer-visszaállítás nem segít!


erre szakosodott progik azonban igen, DE Nagyon fontos, hogy azon a meghajtón semmit se csinálj, nehogy felül legyenek írva a törölt fájlok!

segíthet az ingyenes:

Recuva,

Piriform [link]

OS: Win XP/Windows Vista/Win 2000/Win 2003 Server/Win 98/Win Me/Win XP Media Center Edition/Windows 7

32 & 64 bit;


Undelete Plus Portable (telepíteni sem kell!) 648 KB

[link]

[link]

[link]


Restoration

[link]

[link]

kép: [link]


Pandora Recovery:

[link]


Fizetős:

GetData Recover My Files Professional

Hetman Uneraser 3.0

stb...

2012. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Wise Data Recovery (magyar, ingyenes!) [link]
2012. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hú köszönöm remélem sikerül :)
2012. okt. 7. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A Recuva jó kis ingyenes progi, de arra figyelj, hogy ne arra a partícióra állítsd helyre, ahol ezek voltak, hanem egy másikra!
2012. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!