Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a videókártyámmal?...

Mi történt a videókártyámmal? (lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy új videókártyát. Ati Radeon HD 6670 1GB GDDR5.

2 napot játszottam vele, és játék közben kikapcsolt a gép. Próbáltma visszakapcsolni, de nem lehetett. Kivettem a videókártyát és át tettem az integráltba és bekapcsolt a gép..minden jó volt. Tehát az alaplap az jó és a táp is.

Ha újra be szeretném rakni az új VGA-t akkor megint nem kapcsol be, tehát ha bent van akkor nem kapcsol be. Miért lehet ez?


500W-os a tápom. 2 napot engedett játszani, majd hirtelen kikapcsolt a gép.


Előre is köszönöm!



2012. okt. 17. 21:31
1 2
 1/15 Hazardteam ***** válasza:
Az ok. hogy 500W van ráírva, de mégis milyen a tápod? (pontosan)
2012. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Gyanús az a táp. Pontosan milyen típus, márka?
2012. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a tápom. de előtte egy 400W-os volt..akkor azthittem h az miatt, mert nem birt elég áramot adni..de ezekszerint nem

2012. okt. 17. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Kukaszökevény.

Nem az a lényeg hány Watt, hanem a minősége. Ez meg eléggé az alja. Egy 400-as minőségi bőven megtenné.

2012. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
milyet ajánlotok? lehető legolcsóbb..de azért jó legyen. Amugy más nem lehet a baja? Csak a táp?
2012. okt. 17. 21:57
 6/15 Hazardteam ***** válasza:
OMG! Miarosseb ez?? Vegyél legalább egy ilyet: [link]
2012. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Húha, elég sok a Sinan fanboy errefelé (lepontozás alapján). :DD


Kérdező: szerintem is a tápegység lesz a ludas. Helyette:


[link]

[link]


ezeket ajánlom.

2012. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. de akkor az miért volt, hogy 2 napot tudtam használni az új VGA-t és utána hirtelen nem?
2012. okt. 17. 22:09
 9/15 Hazardteam ***** válasza:

"Amugy más nem lehet a baja? Csak a táp?"


Legvalószínűbben az a baja. Tudod, hiába van ráírva, hogy 500W, ez olyan, mintha veszel egy tornacsukát a piacon "Adidos" néven. Nem lesz Adidas. Egy tápegységnek nem csak a Wattjai számítanak, hanem hogy mennyire stabilan tartja az értékeit, megvannak e az induló feszültségei, milyen hőtűrésűek és minőségűek a kondenzátorai, mennyi áramerősséget ad le áganként, egyáltalán hány ágon adja le, van e benne túlfeszültség védelem, meg ilyenek. Talán a legfontosabb alkatrész egy számítógépben, mert akármilyen jó cuccokkal pakolnád is tele a géped, ha tré a táp, nem kapják meg stabilan a nekik kellő kakaót.


De egyébként egyszerűen kipróbálhatod, vagyis kizárhatod a tévedéseket. Szerezz valahonnan egy erős, jó minőségű tápot, mondjuk egy haverodét, akinek tudod, hogy jó minőségű van. És dugd rá a te alaplapodra, de csak a tápot, a többit hagyd benne. Ha gond nélkül azonnal elindul, akkor bizony az a ratyi táp a ludas. A tünetekből ítélve nekem egyből az jutott eszembe. Vagy hónod alá csapod a gépet benne a videokártyával természetesen és az üzletben megkéred az eladót, hogy dugja rá és nézzétek meg az okozza e a galibát.

2012. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat !
2012. okt. 17. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!