Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a videókártyámmal?...

Mi történt a videókártyámmal? (lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy új videókártyát. Ati Radeon HD 6670 1GB GDDR5.

2 napot játszottam vele, és játék közben kikapcsolt a gép. Próbáltma visszakapcsolni, de nem lehetett. Kivettem a videókártyát és át tettem az integráltba és bekapcsolt a gép..minden jó volt. Tehát az alaplap az jó és a táp is.

Ha újra be szeretném rakni az új VGA-t akkor megint nem kapcsol be, tehát ha bent van akkor nem kapcsol be. Miért lehet ez?


500W-os a tápom. 2 napot engedett játszani, majd hirtelen kikapcsolt a gép.


Előre is köszönöm!



2012. okt. 17. 21:31
1 2
 11/15 Hazardteam ***** válasza:

"de akkor az miért volt, hogy 2 napot tudtam használni az új VGA-t és utána hirtelen nem?"


2 lehetőség van:


1. A tápod eddig bírta, hogy az új videokártyával megnövekedett a teljesítmény felvétel és gondolom küzdött is közben, mint malac a jégen, 120%-on, hogy behozza önmagát és kicsinálta magát, meg a kondenzátorait.


2. (Gyári)hibás a kártya és 2 napig tartott, mire levált róla az smd, vagy valamelyik alkatrész lába a rázkódástól:)


Én inkább az elsőt tartom valószínűnek. Amúgy ezt is letesztelheted és könnyebb is: Beteszed a kártyát egy másik, jól működő gépbe, amiben legalább ilyen energia éhségű (vagy szintű/hasonló) kártya van. Ha abban megy, akkor a kártyának kutya baja.

2012. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2012. okt. 17. 22:18
 13/15 Hazardteam ***** válasza:

Most láttam, hogy linkeltek neked tápot. Ahelyett, amit én linkeltem chieftec-et, inkább EZT: [link]

ajánlom én is

2012. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Hazardteam ***** válasza:

FSP Hexa 400-as nah, elszúrtam a linket..

[link]

2012. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
rendben ez lesz akkor. :DD
2012. okt. 17. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!