Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3 napja valami furcsa dolog...

3 napja valami furcsa dolog történt velem a facebook-on! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerőseimnek a képeit kellett felismerni nevük szerint és utána ahogy válaszoltam a kérdésekre már csak ezt írta ki:

Jelenleg nincs elérhető megerősítési mód. Kérjük, nézz vissza később! Ezt írja ki már vagy 3 napja és nem tudok üzenetet írni semmit! csak eddig jutok el ezt kiírja! 2 lehetőség van a tovább gomb vagy a kilépés ha a továbbra megyek nem történik semmi csak ujbol betölti az oldalt de akkor is ugyanazt irja ki. nem tudom mit tehetnék már nagyon idegesítő! ??? segítsetek légyszives



2012. okt. 1. 19:37
 1/2 anonim válasza:
a facebook azt hiszi h fake vagy akkor szokta ezt csinálni. Azt viszont már nem tudom miért nem működik amikor felismered
2012. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbálj meg arról a számítógépről belépni, amit eddig is használtál.


az is lehet hogy valaki feltörte a fiókodat.

2012. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!