Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a laptopom?

Miért csinálta ezt a laptopom?

Figyelt kérdés
Az ágyon volt és filmet néztem, mire egyszer csak kikapcsolt. Visszakapcsoltam, de fél perc se telt el és újra kikapcsolt magától. Mikor megint bekapcsoltam, már semmi baja nem volt... Én arra gondoltam, hogy túlságosan felmelegedett és nem tudott úgy hűteni, ahogy kellene, mert az ágyon volt és nem asztalon. De ilyenkor csak úgy magától kikapcsolna? Vagy valami más baja van/volt?
2009. aug. 8. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagy valószínűséggel túlmelegedett, és azért kapcsolt ki, hogy ne károsodjon benne semmi.

A biosban be lehet állítani, hogy milyen hőfoknál kapcsoljon le.

Ez egyébként inkább hasznos, mint káros, hiszen inkább kapcsoljon le 70foknál, mintsem 100-nál kapcsoljon ki úgy, hogy többet vissza sem tudod kapcsolni.

Ha az ágyra teszed, azt úgy tedd, h tegyél alá valamit, amivel az alja nem érintkezik az ágyal, így tud szellőzni valamennyit.

pl tegyél egy könyvre 4 kupakot, és arra rakd a laptopot, és úgy tedd az ágyra.

2009. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nemhiába vannak "talpai" a notinak,azért van megemelve egy kicsit,hogy ott kapjon levegőt,ha az ágyra teszed,akkor a szivacs elzárja a szellőzési utat,így túlmelegszik,és igen,ezért kikapcsol,hogy ne égjen le!Biztonsági okokból!Ajánlom hogy az asztalon használd!Na Üdv!
2009. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlmelegedett
2009. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!