Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szaggat a laptopom, eddig nem...

Szaggat a laptopom, eddig nem csinálta. Most mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szóval szaggat a laptopom, mikor pl filmet nézek vagy megy valami mellette és marhára szaggat, valamikor az egér sem megy, mert az is akad.


a gépem infóit itt találod:

[link]


Remélem hogy vírus, és nem hardver probléma, mivel már lejárt a garancia :(


feltettem a spyware terminatort, és az ad-aware programot is.


2010. jún. 26. 13:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Akad a hang, akad az egér, és a többi is akad.
2010. jún. 26. 13:16
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak néha csinálja, de attól félek az lesz mint apám pc-jével hogy elromlik, de ezt kicserélni azt hiszem drágább lenne mint egy szar pc alaplap.
2010. jún. 26. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az operációs rendszert.
2010. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy havernak van meg hasonlo Hp modellje es neki is egyszer-egyszer varial szoval szerintem valami Hps hiba lehet. Takaritsd ki a gepet es esetleg rakj uj Op-rendszert.
2010. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Takaritsál Ccelanerrel. [link]
2010. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam, majdnem leestem a székről.

Nekem is DV5-öm van, mondjuk az 1180-as, de ugyan ez a problémám ! Kb. egy hete kezdte el ezt csinálni. Lehet, hogy a HP rontott el valamit ...? Érdekes. Én mindenesetre újrarakom, remélem megoldódik.

2010. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen rossz frissités az oka? Microsoft is tett már ilyet.
2010. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is kb 1 hete kezdte el csinálni, és lehet hogy ez 1 világraszóló HP összeesküvés hogy vegyünk újat, vagy ha nem akkor csak egy sima hiba. mivel már más géppel is tapasztaltam hasonlót. egyszer minden elromlik, és amit sokat használunk az persze hamarabb :D
2010. jún. 26. 20:25
 9/10 A kérdező kommentje:

amúgy kösz a tippeket, a ccleanert rendszeresen használom és újra is tettem a windows 7 pro 64x-t.

szóval most tuti csúcs. remélem így is marad.

(regisztrált) :D

2010. jún. 26. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy amikor újrarakod, akkor a driverek maguktól "rámennek" ? Mert a dv5-nek pl.: a quickplay, hangszabályzó, mute gombjai ugye olyan különlegesek, és szerintem külön driver van hozzá. Az egész merevlemezt leformatálod ? Még azt a recoveryset is ?
2010. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!