Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alcatel ot-995 sürgős?

Memphis04 kérdése:

Alcatel ot-995 sürgős?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy nekem van egy ilyen telefonom és az alap 3d beűtésű launcher használom (név szerint telenor launcher) ebben alul van 5 kis ikon első a hívás második sms harmadik az oldalak behozatala 3d-be utánna internet és menű gomb. Az a probléma hogy ha mondjuk az internetre kattintasz folyamatosan letudod cserélni egy másik programra, én megis probáltam de így elég csunya és nem tudom hogy kell visszatenni létszíves segítsetek hogy hogy kell?

Előre is köszönöm



2012. okt. 21. 22:45
 1/3 anonim válasza:
nekem is ez van...írnál üzenetet ha sikerült , hogy hogyan kell?
2012. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
na végülis sikerült. :) beteszel az internet helyére egy olyan alkalmazást, amire már nincs szükséged és ha letörlöd az alkalmazást visszaáll az ikon. :)
2012. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És tényleg hát köszönöm a segítséget valahogy erre nem is gondoltam..

Köszi mégegyszer :)

2012. okt. 31. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!