Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a géppel? Váratlanul...

Mi lehet a géppel? Váratlanul ha játszok rajta ha csak sima programot futtatok egyszerüen fekete képernyő fogad néha fehér és az egér sem kap áramot . Próbálom a gépet kikapcsolni de azt sem tudom csak ha elveszem az áramot és kihuzom .

Figyelt kérdés
valósznűleg alaplap lehet, vinyo az jó , proci is , ram is ,

2012. okt. 22. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Így látatlanul nem könnyű az tény. Nálam túlmelegedés okozta. Megpucoltam sűrített levegővel ( amit spray formájában már lehet kapni számtech boltokban ) a processzorhűtést, mert tele volt porral meg kosszal,aztán biztos ami biztos alapon újra is pasztáztam a procihűtő alját, meg kifújattam a tápegységemből is a port. ( Szintén számtech boltban vettem a pasztát. ) Nálam ez segített és nagy mázlim volt, hogy ennyivel megúsztam. Nálad így látatlanban sajnos... Ezeregy millió probléma okozhatja.
2012. okt. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha valamelyik ismerősödre aki ilyen problémákban is jártas rákérdeznél nem -e tudna segíteni vagy valami közelebbet mondani miután megnézte a géped, bár szám.tech.boltban ha vállalnak szervízmunkákat ott a bevizsgálásnál már fixen meg tudják mondani mi a gubanc. Igaz, hogy a bevizsgálás sem ingyenes meg helyenként eltérő, hogy mennyiért vállalják, de nem olyan vészes árban, főleg ha úgy tekinted, hogy 100%-ra megmondja mi hibásodott meg a gépedben. Mert nem mindegy mit vennél akkor később a gépedbe, azt amire tippelsz vagy amivel tényleges probléma van a gépedben.
2012. okt. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
annyit kiderítettem már hogy ram jó proci jó vinyó meg szintén... a gyanus mikor szétszedtem azt amit atábpól azalaplab badugsz nagyob darabb vezeték kötegsor ami adja neki az áramot az egyik ilyen kis kocka alaku rész barnás szinű .. és most kivettem a videokarit is belőle és eddig semmi mielőtt ezt írtam az előtt vefagyott még bekapcsolásnál is. Szóval vagy vidikari vagy táp.. esetleg alaplap aminek azért nem adok sok esélyt mert szerintem akkor el sem indulna
2012. okt. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!