Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » E-könyv olvasóra hogyan lehet...

E-könyv olvasóra hogyan lehet könyvet tölteni?

Figyelt kérdés
Ingyen szeretnék könyveket olvasni és ha letöltöm, akkor azt rá tudom rakni e-könyv olvasóra? Vagy ez hogyan működik?
2012. nov. 8. 20:20
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Olvassó függő, általában könnyedén a saját támogatott formátumban lehet könyvet tenni rájuk. Aztán lehet internetről letölteni akár 3G, akár Wifi segítségével. És jó esetben USB-vel összekötve is.


Ingyen könyvek esetén ha nem legális könyvről van szó, az esetek nagy részében gagyi beszkennelt képekből összetákolt, semmivel sem kompatibilis PDF fájlokról lesz szó. Normális e-book fájlokkal nincs annyi szívás, legyen ingyenes vagy pénzért vásárolt, azok könnyedén átkonvertálhatóak külső programok segítségével, vagy könnyedén átméretezhető a betűtípusuk.

2012. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyik ismerősömnek van Kindle ebook olvasója, és én is rendelni akarok karácsonyra egyet magamnak. Ezért ugye sok dolognak utánanéztem.

Kindle ebook olvasóra úgy lehet rakni dolgokat, mint egy sima pendrive-ra, azzal a különbséggel, hogy a mappákat amiket csinálsz miközben a könyveket ebook olvasóra, azokat nem érzékeli, ergo az ebook olvasón kell csoportosítani a dolgokat. De az sem nehéz. :) Szívesen segítek ha van további kérdésed még. :)

Amúgy ha tényleg csak ebook-ot akarsz olvasni, vegyél kindle-t. Ha "extra" dolgokat is akarsz, (pl.: facebook, képek nézegetése, zenehallgatás...) akkor tabletet. De a kindle fire-nek is érdemes utánanézni, az majdnem tablet, csak ebook olvasó. :D

Remélem tudtam segíteni. :))

2012. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!