Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Packard Bell problémára segítség?

Packard Bell problémára segítség?

Figyelt kérdés
Packard Bell EasyNote TK85-öm van. Alapból kaptam hozzá Win 7 Home Premiumot, és kulcsot. Ezenkívül volt rajta Photoshop,2010 Word stb. Most viszont újra kellett raknom a wint, és egy angol nyelvű home premiumot raktam rá, amely trial verzió volt, beírtam a kapott kulcsot. És ezek után az fogadott, hogy semmi driver nincs hozzá ugye, a PB oldaláról a termékhez kapcsolódó drivereket tettem fel, de szinte egyiksem volt megfelelő.. no mindegy megtaláltam más oldalakon azokat amik kellett hozzá. Viszont most semmi Packard Belles dolog nincs a gépemen, eltűnt minden : Photosop, játékok, PB bejelentkező téma, nem mutatja ha bekapcsolva van a caps lock, és még sorolhatnám... Mit tudok tenni hogy az eredeti állapotába tudjam visszaállítani a gépemet?

2012. nov. 18. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted, hogy nem kaptál hozzá alaplapi CD-t a driverekkel? Miért nem megfelelő hozzá a gyári? Valódi Packard Bell ez, vagy hamisított kinai? Láttam már olyat.
2012. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Euronics-ban vettem 5 év garanciával.. szóval nem hiszem hogy hamisítvány.
2012. nov. 19. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Euronics... sajnos minden előfordulhat. Haver IPhone-t vett webáruházban, neten keresztül. Eleinte működött, aztán annyi. Elvitte szervízbe, gyári szám alapján kiderült, hogy hamisitvány. Rá kellene keresni a gyári számra, illetve visszavinni.
2012. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a probléma megvan.. egy 20 gigás particion van a windows 7 és a többi kapott progi telepítője, viszont én egy új letöltött wint raktam rá, így a Packard Bell nem települt. Úgy kellett volna újraraknom, hogy elindítom a Packard Bell Recovery Management-et, és az majd formázta volna a C:-t és felrakta volna a wint és a drivereket. De mivel én nem így jártam el, így nem települt semmi, még a PB recovery management sem :S tehát nem tudom elindítani. Most az a gond, hogy tudom mit kéne tenni: a 20 gigás recovery particiot kell aktívvá tenni, hogy bekapcsolásnál róla bootoljon, de nem tudom, hogyan hogyan tudnám aktívvá varázsolni..
2012. nov. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!