Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszaszerezni azt...

Hogy tudom visszaszerezni azt a lemezterületet amit a photoshop "elvett"?

Figyelt kérdés

Amikor elfogadtam hogy a C meghajtón dolgozzon akkor rögtön 2 giga le is ment a szabad helyből, így tele lett a C.

A D-re telepítettem a PS-t egyébként. Átállítottam hogy használja a D-t de még mindig tele van a C meghajtó.


2012. nov. 18. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
C - Program Files - Adobe - Adobe Photoshop mappa létezik a gépeden?
2012. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A c meghajtón nicsn mert nem oda telepítettem. De azt a meghajtót használta munka közben és lefoglalt kb 2giga helyet...
2012. nov. 19. 01:11
 3/6 anonim ***** válasza:
megnéztem a PS-t de semmilyen helyet nem foglal le magának csak a Program Files / Adobe mappában létezik. Egy beállítása van a Camera RAW-nál, hogy hol és mennyi helyet használhat de az sincs előre lefoglalva.
2012. nov. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ismét én. Kávé után már pörög az agyam :D arra gondoltam, hogy telepítéskor a progi kicsomagolta valahová magát és onnan indult az installálás. Ez általában egy rejtett TEMP mappa valahol a felhasználó könyvtárában. Telepítés végén meg cseszte magát törölni...
2012. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:

[link]


A fenti program Fájlok és mappák menüjében futtas le egy Meghajtó elemzést a C-re.Az eredményt átnézve megtalálod, mi foglalja el a helyet.

2012. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hiába telepítetted a D:\-re, minden "szemetet", és regisztry bejegyzést a C:\-re fog pakolni.

C:\Documents and Settings\felhasználónév...\Application Data\Adobe

és a C:\Documents and Settings\felhasználónév...\Local Settings\Application Data\Adobe mappába.

ha azt akarod, hogy a D:\-re pakolja, használj Portable Photoshop alkalmazást, amely csak abba a mappába ír, ahová telepítetted, vagy kicsomagoltad, ill. kilépéskor minden "szemetet" eltávolít maga után!

2012. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!