Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol vásárolnak a profi számító...

Hol vásárolnak a profi számítógépguruk?

Figyelt kérdés

Végzettségemből és tapasztalatomból kifolyólag ugy gondolom eléggé értek a számítógépekhez, laptopokhoz. Kb egy hónapja költöztem Budapestre, és szeretnék venni pár kiegészítőt a laptopomhoz. Próbálkoztam nagyobb boltokban, mint Mediamarkt, Euronics, ExtremeDigital, de ugy érzem kicsi a választék. Próbálkoztam kisebb boltokban, raktáron szinte semmi nincs, de elméletileg bármit be tudnak szerezni. Nézegettem interneten, árgép.hu, ott meg ugyancsak boltokat ir meg web áruházakat. Ti mit ajánlotok, honnan vegyek? mi a legmegbízhatóbb? hol van a legjobb ár, hol nem vernek át?


Romániából jöttem, ott van két nagy webshop, amit mindenki ismer, minden van, 100% megbízható, 1 nap alatt szállít, viszonylag olcsón, vagy ingyen. Ehez vagyok szokva, és ilyent keresek.


TT például ha értesz a gépekhez, és pontosan tudod hogy neked egy 1 terás, 2.5ös WD HDD kell, meg 4GB PC3-10700-as RAM, mit tennél? hol néznéd? honnan vennéd?


Ha ugy érzed tudsz segíteni szívesen fogadok minden választ.


Előre is köszi.

Szabolcs



2012. nov. 27. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A felsorolt üzleteket felejtsd el Extreme digital az egy lehúzás minden rohadt dárga és nem megbizhatóak garanciával is átbasznak már elnézést a kifejezésért.


Én is szakmámból kifolyólag értek az ilyesmihez én az Ipont ajánlanám neked magyarországon a legolcsobbak és korrektek esetleg még a digitalTrendet ajánlanám bár ök meg enma fürgeségükről híresek viszont van hogy még olcsobbak az iponnál egy két terméket érintően.


www.ipon.hu

www.digitaltrend.hu

2012. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt + pcx.hu
2012. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!