Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen alkatrészek kellenek...

Bandita32 kérdése:

Milyen alkatrészek kellenek egy számítógépbe, internetezéshez, autós játékokhoz, Photoshop és Videószerkesztő program amatőr szintű felhasználásához?

Figyelt kérdés

Számítógép konfiguráció összeállításában szeretném a segítségetek kérni! Játékra, max. Autós játékokhoz használnám. Nem volna baj, ha mondjuk az ideiek futnának rajta, ha nem is a legpöpecebb felbontásban. Illetve netezésre, és (!) Photoshop és Videó szerkesztő program amatőr felhasználására alkalmasnak kellene lennie. Illetve egy kekec elvárás még, hogy minnél halkabb legyen a gép. Szerény tudásommal virtuálisan összeraktam egy konfigot. Ez szerintetek megfelelő lenne a fentiekhez(?):

- Processzor: Intel Core i3 2120

- Alaplap: Asrock H61M-GS-B3

- Merevlemez: Western Digital 1 TB 64 MB SATA3 (Ezt SSD miatt csak tárolásra)

- SSD meghajtó: Kingston 60 GB SVP200S3B7A/60G (Ez a meghajtónak)

- Memória: Corsair 2x2GB DDR3 1600Mhz

- Videókártya: Gigabyte HD550 1 GB DDR3 GV-R57D31GI

- Táp: Cheftec iArena GPA-45098 450W OEM

- Hűtőventilátor: Scythe Mungen 3SCMG-3000

- Ház Gigabyte G7-LX10HB-900

Összegben 130e Ft körül áldoznék rá, de ez már tényleg a max. Ezt egyébként a PCX honlapján sikerült összeállítani. A tanácsokat előre is köszönöm!


2012. dec. 2. 13:45
 1/2 nais314 ***** válasza:

nekem jónak tűnik,

...a videovágás miatt betennék még egy winchestert - oda venném fel a nyers filmnek valót, photoshop scratch-disknek.

...vagyishát nem tudom mekkora 1-1 videos projected, de a lényeg, hogy egy 2x, 3x akkora helyet külön particiónak, külön vinyának vennék - optimális esetben

2012. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Húúú! Ennyire komolyan nem foglalkozom a video szerkesztéssel.:) Jószerivel azt se értem mit írtál.:DDD

De nagyon köszi a választ! Egy kis megerősítés mindig jól jön.:)

2012. dec. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!