Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan probléma van hogy...

Olyan probléma van hogy windows 7 telepítésénél nem felesztem vincsesztert utána hogyan kel vagyis a telepités után?

Figyelt kérdés
olyan probléma van hogy windows 7 telepítésénél nem felesztem vincsesztert utána hogyan kel vagyis a telepités után ?
2012. dec. 9. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A rendszerpartíciót nem fogod tudni zsugorítani a windows7 alatt, szóval muszáj leszel bebootolni pl. egy Hiren's boot-ról és azzal módosítani. De inkább bízd olyanra, aki már csinált ilyet, különben könnyen hazavághatod az összes adatodat.
2012. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a sajátgépen, majd kezelés és ott lemezkezelés. Klikk a "C"-n és kötet zsugorítása. Mondjuk a felére. Aztán mehet. Eléggé rizikós művelet, mert egy áramszünet vagy lemezhiba esetén hazavághatod az egész anyagot ami a vinyódon van, de a menete ez, amit leírtam...
2012. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd a létrejött üres területet partícionálod és formázod...
2012. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek tökéletesen müködik
2012. dec. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!