Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fűt úgy a laptopom a...

Miért fűt úgy a laptopom a minecrafttól mint egy cserépkályha?

Figyelt kérdés
Kreativitás kiélése céljából felraktam minecraftot, de sajnos 10 perc játék után olyan forró levegőt fúj ki laptop, hogy szó szerint éget, ha odatartom kezemet. Hogyan tudnám ezt a problémát orvosolni ? ( laptop kb 1 éves, i5 4gb ddr3, 1gb geforce stb. )

2012. dec. 11. 17:42
 1/3 anonim válasza:
Mert a minecraft szarul van megírva, ezért sok erőforrást használ. Ne tartsd oda a kezed!
2012. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hobbyból tartom oda kezem :D Csupán hallottam, hogy hűtés maxon pörög és ezért néztem meg milyen hőmérsékletű levegőt fúj ki. Csak attól félek nem tesz-e ez rosszat a laptopnak.
2012. dec. 11. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

de rosszat tesz a laptopnak, nekem az előzőn volt minecraft, sokat függtem rajta és egyszer túlmelegedett, az egész leállt, és vagy fél óráig be se lehetett kapcsolni.

én úgy oldottam meg h vettem alá egy ilyen hűtős bigyót :D

2012. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!