Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes használt gépet venni?

Érdemes használt gépet venni?

Figyelt kérdés
Egyik barátom eladja a gépét, nem tudom milyen állapotban van,még nem tudtam erről beszélni vele rendesen. Az lenne a kérdésem,hogy egy használt gépnek milyen hátrányai lehetnek,illetve megvegyem-e azért mert olcsóbb,vagy inkább maradjak az újnál és boltból vegyek?
2009. aug. 21. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kielegiti azt amire szeretned hasznalni, es elfogadhato allapotban van akkor szerintem nyugodtan megveheted, max amit sporolsz az uj gep arabol azt beruhazhatod 1 kis fejlesztesre. Hatranya annyi, hogy nem rogton derul ki vannak-e problemai, es ha par het mulva elromlik benne vmi akkor nem ertel el semmit azzal hogy olcsobban jutottal hozza.
2009. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan nem vennék használtat. Potom pénzért lehet már olyan gépeket kapni hogy megszólal.
2009. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem vennék használt gépet. Az is lehet, hogy a barátod át sem akar baszni, de pont nálad romlik el a gép. Nem tudod mennyi idős, mennyire volt rá vigyázva, nincs rá garancia, satöbbi.

100 000 HUFért ma már olyan gépet lehet venni, ami úgy szeli a legújabb játékokat, mint a vajat, és évekig nem kell lecserélned. 50-60ból meg már össze lehet dobni egy középkategóriás gépet és ezek évekig garanciálisak lesznek, az biztos.

2009. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az első laptopod lesz akkor szupi a használt gép. Ezen maximálisan rájössz,hogyha egyszer új lapit veszel akkor abba már mi legyen bent,és mi az ami nem is fontos.Kicsit olyan ez mint mikor valaki első autónak egy kis használtat vesz,és azon mindent megtanul,és nem sajnálja egy két év után lecserélni,valami jobbra.
2009. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv :) ha a barátod akkort bisztossan oda fogja adni egy hét kiprobálásra :)


persze azt tudni kell hogy ha nálad romlik el akkort te fizeted a javitást :(


de azt is kell tudni hogy ha kifizeted és 2 honapmulva elromlik

pl: elszál a procci

akort is a te zsebed bánja :)


igen érdemes megvenni a gépet a haverodtol ha jó haverok vagytok és ismered a gépet

kivül belül

mert ha csak láttad akort 70% hogy nem

venném meg :)

2009. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két éve vettem boltban op.rendszer nélküli használt gépet, másfél év alatt a következőket produkálta: főkábel, hálókártya, videókártya, vinyó csere. Ez utóbbira nem került sor, vettem egy kis középkategóriás újat, 3 év garival. Három hónapja fut, semmi baja. Most vettem bele vidókarit (beépitéshez a helye megvolt). Mindez összesen 75 ezerbe van.
2009. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!