Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt alaplapot és memóriát...

Használt alaplapot és memóriát szeretnék venni, szerintetek hol érdemes?

Figyelt kérdés
Régebbi számítógépemben ami egy pentium 4-es tönkrement az alaplap, a memóriából pedig szeretnék nagyobbat. Van valakinek ötlete, hol érdemes vennem? Boltban szeretném, mert jó lenne garancia, meg esetleg beszerelés, ha vállalják...
2011. okt. 24. 02:37
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

A boltban úgy le fognak húzni, hogy az árából már komplett működőképes P4 -es konfigot vehetsz.

Ezért én inkább a hardverapro.hu -t javaslom.

2011. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Van egy eladó ASUS P4S8X-X alaplapom(1 AGP 6 PCI slot,HT támogatás,SiS chipset,4 USB2.0,3 DDR RAM foglalat..mindössze annyi a hibája hogy a lila PS2 nem működik szóval csak USBs bill.el lehet használni)

és van egy Kingmax SuperRam 512MB DDR 400Mhzes RAMom..

Ha érdeklej írj és megbeszéljük az árát.

2011. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de mint azt már a kérdésben egyértelműen leírtam, hogy boltban szeretném venni. Néztem hardveraprós és a bolti árakat is, én inkább kifizetnék kicsit többet a boltban a plusz garanciáért és a beszerelésért. Ez az én döntésem, kérlek, ezt tartsátok tiszteletben :-)


(Mondjuk úgy, hogy vásároltam már aprón többször, és nem volt jó tapasztalatom, de ezt inkább nem részletezem)


Tehát olyanoktól kérnék választ, akik nem lebeszélni akarnak a bolti vásárlásról, hanem ajánlanak olyan üzletet Budapesten, ahol érdemes vásárolni.

2011. okt. 25. 04:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Adok rá fél év garit..de ha ennyire boltba szeretnéd venni akkor keresni is kéne egyet ahol még forgalmaznak ilyet..

bár hitelen ez jut az eszembe:

[link]

2011. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én ezt oldalt javasolnám pcoutlet.hu
2011. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
boltba
2011. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!