Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A hackerek milyen operációs...

A hackerek milyen operációs rendszert használnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A Linux egy és ugyanaz. A kernel a lényeg, tulajdonképpen szigorúan véve csak a kernel a Linux. Kernelek pedig csak verzióban külömböznek. Disztribúciók csak abban külömböznek, hogy milyen szofvereket csomagolnak a kernel mellé. Mint amikor MS Office, WMP, Outlook és Age of Empiret vagy Open Office, Winamp, Thunderbirdet és Warkraftot raksz a Windowsos gépedre gépedre.

Jó, ez erős túlzás, de a lényeg valami ilyesmi.


Ha már a disztribúcióknál tartunk, a hekkerek szerintem Debiant használnak.

2009. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Backtrack linuxot. Pont.
2009. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mac os x csak elárulom
2009. okt. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
linuxot... Sokkal nehezebb visszakövetni.
2010. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ubuntu. Néha én is szoktam hackelni, de én annyira nem szeretem a linuxot, mert egyedi az ujjlenyomata. A windows sztem jobb.
2010. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 8 bites az igazi! Nekem assembly oprendszerem van. Itt van, miért: hackerguide.uw.hu
2010. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jó vicc!

(Az utolsó kettő)

2010. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

LiNUX..

De több okból nem használom: 1. tetszik a WiNDOWS bevallom :S 2. LiNUXON sztem nem menne a CoD2 és az XFiRE se... 3. minek linux? Proxy szerverrel WiNdowson is biztonságba vagy, Apache szervert Windowsra is tudsz telepíteni, és őszintén lehet h a Linux ingyenes, de a Windowst is meg tudod szerezni... De csak vélemény.

2010. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
használj qnx et atomtámadás ellen is véd
2010. aug. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!