Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bevittem a gépem a szerelőhöz...

Spartanwarrior95 kérdése:

Bevittem a gépem a szerelőhöz mert elromlott a VGA. Nem kértem hogy javítsák meg, de mire mentem másnak közölték hogy megjavították.5000Ft. Most mit tegyek? úgy volt hogy veszek egy másikat ott, de az elromlott kártyát akkor sem adtam nekik.

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2012. dec. 17. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
másnap*
2012. dec. 17. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elromlott a gép, és tudod mi a baja, akkor miért vitted szervizbe? Ha nem emelted ki, hogy csak nézzék meg, akkor magadra vess! Ha nem érdeklődtél az iránt, hogy a bevizsgálás 5000 Ft, szintén magadra vess.
2012. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy csak nézze meg. S azért vittem be mert nem csak VGA baja lehet ha nem jön be a kép.
2012. dec. 17. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs más, fizesd ki.
2012. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számlát kérj a javításról ha kifizeted.

mutassanak rá hogy hol volt hiba.

Alkudj.

2012. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A hiba az az volt hogy a hűtő besült, és azzal alkotott valamit, de az akkor is az én kártyám attól még hogy nem jó. Bevittem hogy nézesse meg, a munkalapon csak a vizsgálat ára van, azt úgyse kéri el mert elég jól megvagyunk, de nem azért vittem be hogy kártya nélkül hozzam el. ők meg jóljárjanak vele....
2012. dec. 17. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
jópár évek óta nem működő vga-t javítottam már meg,ami azota is tökéletes.szerintem a tied is így járt.nincs is annál jobb,mintha ugyan azt el lehet adni 2x és még mellé pluszt is fizetnek. Amúgy miért nem kéred vissza? mondd,hogy kell a vitrinbe!
2012. dec. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!