Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az asztalon már szemmel...

Ha az asztalon már szemmel láthatóan nincs több parancsikonnak meg ilyesminek hely, és én arra megyek rá egy fájl mentésénél, hogy az asztalra mentse, akkor hova menti?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 24. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Az asztalra. Azért mert grafikailag nincs több hely, attól az még oda kerül. Ha nagyobbra állítod a felbontást, vagy kisebbre az ikonméretet, vagy ha pl TC-ben nézed, akkor látni fogod. Más kérdés, hogy az asztalon kattintva nem fogod tudni elérni.
2012. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Keresésnél megtalálta:O (Amúgy Windows 7-esem van)
2012. dec. 24. 00:06
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a legnagyobb felbontás, amit választani lehet:S:S

(1366 x 768) De köszi a választ amúgy, ment a zöld kéz:) Akkor csinálok neki parancsikont oda, vagy onnan a Start menüből megpróbálom odamásolni:D

2012. dec. 24. 00:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Háát, szerintem ezt a keresős mappából másolom oda, csak akkor vajon 2 lesz az asztalon?:O Na, mindegy, most nem próbálom meg:)
2012. dec. 24. 00:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg rendezd mappákba az ikonokat az asztalon, vagy használj valamilyen ikonos progit, amivel az oldalakra is lehet pakolni ikonokat!
2012. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnézem majd, hogy hogyan lehet ikonméretet változtatni:)
2012. dec. 24. 00:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt szoktam:) De am köszi, Neked is ment rá zöld!
2012. dec. 24. 00:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, Te ua vagy:D Nembaj:) De majd reggel próbálkozom szerintem már csak ilyenekkel, hogy ikonméretátállítás:)
2012. dec. 24. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Asztalon nem kell sok ikont tartani. Hozz létre Asztali mappát, húzd bele az összes asztali fájlt és fotót. Csak az maradjon, ami állandóan kell.
2012. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!