Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 8 Pro Miért váltja...

Attila8101 kérdése:

A windows 8 Pro Miért váltja át a billentyűt angolra és miért tesz írásvédetté nem rendszermappákat (e meghajtó)?

Figyelt kérdés

Semmilyen windowst nem tartalmaz.Legtöbbször a Download és a letöltés mappát babrálja.


Köszönöm!



2013. jan. 8. 18:34
 1/7 anonim válasza:
Mert a Windows 8 egy rakat sz*r béta.. használatra képtelen.
2013. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már vagy 3-4 hónapja fent van és most kezdte 2 hete.
2013. jan. 8. 22:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem fűti halálra a gépet mint a 7 vagy az XP (Bár van XP is a gépen).
2013. jan. 8. 22:22
 4/7 anonim válasza:
Kedves kérdező,sajnálni tudlak az ilyen válaszok miatt mint az első.Mivel mindent csak kívülről néznek,de kipróbálni nem merik,ezért nagy a szájuk.Meg valószínüleg az új MetroUI miatt amit elsőre meglátnak,és nem a régi elavult XP-jüket látják benne.Pedig ugyanúgy megy a desktop csak a start menü lett más...persze vannak benne hibák,főleg a kalóz verziókba,de amúgy nekem nagyon tetszik és nincs baj vele..na mind1...próbálj rákeresni google-n vagy a mappa tulajdonságai,és ne legyen semmi úgy beállítva ami esetleg azt gondolod hogy ezt a hibát okozná.A biztonság menüt is átnézheted,hátha találsz valamit a mappákkal kapcsolatosan.
2013. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Sajnos már mindent átnéztem,E meghajtó tulajdonságok írásvédettség pipa ki.Majd pár óra elteltével ismét benne van.Az asztalra ritkán enged menteni.Ja és persze nem vagyok egy elveszett (pár éve hálózatokat kezeltem otthonról és helyből is rendszergazda állásban) gyerek így rendszergazdaként vagyok a rendszerben.Minden jog meg van nekem adva,de felülbírálja.De csak csak nem rég óta csinálja ezt.Mondjuk a metro stílus nekem sem jön be nagyon.Inkább leszedtem a startmenux-et hozzá.Vírusírtó,tűzfal és router tűzfal bekapcsolva tehát kicsi annak is az esélye hogy valaki bejönne.
2013. jan. 11. 08:47
 6/7 frencsy válasza:

A felhasználó fiók felügyeletet kapcsold k! A hátrány, hogy nem látod a pl.: a tőzsdét!

Nyissuk meg a regedit -et a Start menü keresőjével.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System

Hozd létre vagy módosítsd a következő duplaszó bejegyzést: EnableLUA , értéke legyen 0

2013. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Remélem segít.
2013. jan. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!