Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Superpad8 flytouch tablet!...

Tarjányi Bendegúz kérdése:

Superpad8 flytouch tablet! Regisztrációs kódot kér, de nincsen! Mit csináljak? Kód, root? Feltenni másik androidot? Minden módszert részletesen leírva, ha lehet!

Figyelt kérdés
Superpad8 flytouch tablet! Regisztrációs kód! Szóval a problémám ott kezdődik, hogy ezekhez kell egy regkód különben kb semmit se lehet rajta használni, mert levan tiltva. Vmi kódot szerezni, v hogy hol találok, azt megköszönném! (már k*rvasok oldalt végignéztem és kb sehol semmi, annyit találtam h a tablet hátulján kéne lennie, nos ezen nincsen, és ez esetben ha nincs rajt akkor a használati utasításba találom a 20 számjegyű kódot, használatiutit nemkaptam hozzá, és akitől vettem annak fingja nincs h hollehet. Szóval vhonnan kéne kód. A másikmegoldás. Nemtudom hogy működhet-e. Ha rootolom? Vagy felteszek rá egy másik androidot? (az 5leteket kidolgozva leírva ha kérhetem) KÖSZÖNÖM!

2013. jan. 11. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!