Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy kis gondom! Egyszer...

Van egy kis gondom! Egyszer valahogy sikerült kirakni egy képet az asztalra, és azóta se tudom onnan levakarni. Hogyan tudnám leszedni? Beleépült az asztalba!

Figyelt kérdés
és nem a fizikai, szoba asztalra gondoltam :P
2009. aug. 30. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Háttérnek raktad fel, és nem tudod leszedni?

Vagy hogy?

Küldhetnél egy screenshot-ot róla.

2009. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jobb gomb-tulajdonságok-asztal-asztali elemek teszreszabása-web fül...


Erre gondoltál?

2009. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom, egyik barátnőm tette fel a kérdést és náluk történt, ők se tudják hogy illesztették be oda a képet, de sehogy se lehet onnan kivenni, próbáltuk hogy berakunk egy másik háttérképet, de semmi, ugyan ott maradt
2009. aug. 30. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Háttérkép? Akkor Startmenű/Vezérlőpult/Megjelenités/Asztal/Tallózás. Tegyenek fel helyette mást.
2009. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ahogy már az előbb is írtam HIÁBA RAKTAK FEL MÁST, AZ A KÉP UGYANOTT MARADT A MÁSIK HÁTTÉRKÉPEN IS
2009. aug. 31. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

mondom, próbáljátok meg:

jobb gomb-tulajdonságok asztalon-az asztali elemek testreszabása-web fül felül és mindenhonnan kiveszitek a pipát. Működnie kell, hisz csak így tudtok képeket kitenni asztalra, ha az nem háttér. :)

2009. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így se megy, akkor újrainditás, amíg fekete a monitor: F8, Csökkentett mód. Keresd meg és töröld.
2009. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!