Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Birom mikor egy pasi szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Birom mikor egy pasi szeretne ismerkedni, de csak "baráti" alapon, aztán meg nem lehet levakarni. Veletek volt így már lányok?

Figyelt kérdés
Az zavar, hogy ha tudom, hogy nem akarok tőlük semmit, és ezt meg is mondom nekik, akkor sem hagynak békén... Hanem "legyünk csak barátok" szöveggel jönnek. Mivel világéletemben fiúkkal szerettem barátkozni, mindig nehéz, hogy végleges nemet mondjak még a barátkozásra is. Nagyon szívesen barátkoznék velük, de sajnos nem lehet. Mindig ugyanaz sül ki belőle, soha nem csak barátkozni akarnak... :((( Ugy hiányoznak a fiúbarátok.
2011. szept. 30. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a szájukba rágod, hogy jó, de harminc év múlva sem leszünk többek, tiszta lehet a lelkiismereted.
2011. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésért...
2011. szept. 30. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire csajokkal barátkozom, és tény hogy többnél fel is dobtam, hogy alkalmi vagy több alkalmas szexbarátság is legyen belőle, de a nemet is felfogtam :) Sőt van férjezett és pasizott csaj barátom akikre meg egyértelműen nem hajthat az ember :) Szóval a lehetőségeket ki kell használni, de ha egy nő azt mondja hogy nem akkor azt is felkell fogni :) ha mégis igenre váltana úgy is tudatja az emberrel :) 21/F
2011. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, szájukba rágom, de hiába, hidd el... Egyik még egy év után sem hagyott békén... Igaz, vele jártam, de egyértelműen megmondtam neki, hogy vége.
2011. szept. 30. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahány pasi annyi verzió, sajnos van akit nehéz levakarni :)

14:46 voltam 21/F

2011. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl barátságos vagy, és félreérti némelyikük? :)
2011. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor barátkozz meleg fiúkkal!

én meg azt bírom amikor barátkoznak a lányok, csak félreérthetően...

2011. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
volt hát. haverkodásnak indult, aztán már a telefonon is zaklatott. nem engedte hogy letegyem, könyörgött nekem, hogy ne tegyem le, én meg voltam olyan kib@szottul jószívű, hogy engedtem neki. aztán végképp berágtam rá és minden viszonyt megszakítottam vele.
2011. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tizenévig barátkoztam fiúkkal, nem könnyű megváltoztatni ezt.. Szörnyen hiányoznak. Máris sokkal zárkózottabb lettem a fiúk felé. Mostmár egyre gyakrabban van az, hogy azonnal elküldöm őket, semmi ismerkedés nem jöhet szóba.
2011. szept. 30. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. tuti h soha az életbe nem kezdenék barátkozni azzal a lánnyal, aki az első közeledésem után közli h csak barátok lehetünk. Az ilyennel többet szóba se állok.:S De ennél még idegesítőbb amelyik játszik a fiúkkal:S
2011. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!