Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 probléma?

László22 kérdése:

Windows 7 probléma?

Figyelt kérdés

A probléma a következő.

Mikor letöltök a firefox-ról vagy a chrome-ról egy általam megadott helyre rendben letöltődik semmi problémát nem ír ki. Mikor megakarom keresni a számítógépen a letöltött fájlt, nem találom nincs ott. Mikor megnyitom a letöltött fájlt a letöltések ablakból akkor megnyitja rendesen. De még is ha megakarom keresni a letöltött helyen nem találom. Mintha más útvonalra töltené le mint amit én megadtam neki, de ilyen lehetséges? És ha igen akkor még is mi lehet a probléma és hogyan tudom anélkül megoldani a problémát hogy újról telepíteném a számítógépet. De ha nagyon muszáj lesz akkor csak az marad.


Várom az értelmes segítséget, hülyék kérem kíméljenek, és most nem irodalom óra van ne a helyesírást ellenőrizétek köszi.



#Windows #Windows 7 #windowsletöltés
2013. jan. 23. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik de nem irodalom órán szokták a helyesírást ellenőrizni nem?hanem nyelvtanonmár, bocs :D, egyébként szerintem 2- letöltés kezelő program fut a gépeden.
2013. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen gondoltam hogy bele kötnek az emberek bármibe amit látnak, na mindegy legalább jó lett volna a posztod de természetesen csak az volt jó hogy kritizálj az nem ami a probléma lenne.

Még annyit hozzá fűznék hogy én bármelyik böngészőt használom be van állítva mondjuk a D:\Rendszer\VPOP Elfogadás


Rendben le is töltődik.


Ehelyett mikor nagy nehezen megtalálom a fájlt, akkor ide töltődött le.: C:\Felhasználók\blabla\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Alegutóbbielemek


Mikor rá kattintok jobb egér gombbal és a tulajdonságnál megnézem hogy ténylegesen hol van akkor csak az eredeti letöltési helyet írja le amit megadtam a böngészőbben. Ha meg bal egérgombbal meg akarom nyitni a fájlt akkor azt jelzi a gép hogy nem található a fájl. De még is rajta van a gépen.


Segítsen aki tudja mi lehet a baja.

2013. jan. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!