Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy jó, játékra használt asztali gépet? Ami komolyabb játékokat is le tudna játszani

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan 200 ezer forint kell hozzá minimum.
2013. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
200k? A szart kell annyi. Újonnan is elég hozzá 150k hogy elvigye a mostani játékokat. Használtan meg 120k. De ritka az aki ilyen jó gépet eladta, mert egy picit jobbra cserélné.
2013. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kell az a 200 ezer, ha olyan konfigot szeretne, amin legalább normálon mennek a dolgok, szakadozás nélkül természetesen és egy olyan konfig ami jól bírja, nem avul el egy darabig.


A 120 meg 150 kevés, már egy csomó ilyen téma volt, ha visszanézel, vagy keresel, de sehogy sem tudtunk kijönni 170 alatt, hogy egy jó kis Gamer PC legyen.

2013. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
120 at egy használt gépre értettem. És legalább 3 hete szinte mindegyik kérdést láttam. És válaszoltam is. 170 ből egy fullHD-ba játszható játékok gépigényére megfelelő configot lehetett össze hozni. De a kérdező nem írta h milyen felbontáson illetve minőségben akar játszani. Szóval én maradnék a 150 nél:) Na de akinek van 150k-ja, a 170k se fogja leszegényíteni.
2013. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!